PiekDrive - Biskupice k. Poznania

 

Z wielką przyjemnością prezentujemy PiekDrive w Biskupicach koło Poznania. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które zrealizowaliśmy w całości - od projektu aż po realizację. Byliśmy odpowiedzialni za całą inwestycję, wliczając w to również projekt całego budynku - pawilonu handlowego.

 

PIEKARNIA JAK FAST FOOD

 

PiekDrive to połączenie tradycyjnej piekarni-cukierni z nowoczesnością. Podobnie jak w przypadku znanych restauracji fast-food, klienci mogą zamawiać pieczywo, ciasta czy kawę przy okienku - nie wychodząc z samochodu. Tego typu zastosowanie obiektu tworzy go jeszcze bardziej ekskluzywnym.

 

REALIZACJA OD A DO Z

 

Przy realizacji tego obiektu korzystaliśmy z naszej wiedzy i doświadczeń, nabytych podczas otwierania piekarni, cukierni oraz sklepów piekarniczych. Prawdziwym wyzwaniem było połączenie tego z miejscem, które będzie oferowało produkty dla kierowców podjeżdżających do okienka z zamówieniami. Warto dodać, że na każdym etapie tej inwestycji szeroko omawialiśmy i konsultowaliśmy wszelkie zagadnienia z inwestorem, dzięki czemu wypracowaliśmy satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

Oprócz samej koncepcji oraz stworzenia projektu, wykonaliśmy również wiele innych prac, które przyniosły doskonały efekt. Przygotowaliśmy całe stoisko piekarnicze, a co za tym idzie wyprodukowaliśmy meble sklepowe, dobraliśmy urządzenia gastronomiczne, a następnie zamontowaliśmy je na miejscu. Do wykonania były również prace budowlane, hydrauliczne oraz elektryczne, którymi zajęli się nasi specjaliści.

 

FUNKCJONALNOŚĆ POŁĄCZONA Z SOLIDNOŚCIĄ

 

Należy zwrócić uwagę, że zagospodarowanie wnętrza obiektu zostało wykonane w sposób, aby jak najlepiej połączyć komfort klienta z ergonomią pracy. W tym celu jeszcze mocniej postawiliśmy na jakość dobieranego asortymentu, a także wytężoną pracę, co pomogło osiągnąć zamierzony cel.

 

Gorąco zapraszamy do przekonania się na własne oczy, jak wygląda PiekDrive. Tymczasem "częstujemy" Was galerią zdjęć.

PiekDrive - Biskupice k. PoznaniaPiekDrive - Biskupice k. PoznaniaPiekDrive - Biskupice k. PoznaniaPiekDrive - Biskupice k. Poznania