Restauracja Chupenga - Berlin

Prezentujemy Wam kolejną z naszych realizacji - Restauracja Chupenga w Berlinie. Jest to wyjątkowy lokal, znajdujący się w sercu jednej z największych europejskich stolic. Mieliśmy przyjemność zrealizować nowy punkt przy ulicy Charlottenstrasse.

 

Berliński lokal wzorując się na pierwowzorach, korzysta z meksykańskich metod przygotowywania posiłków, tamtejszych "radosnych" smaków i zapachów, łącząc to z "tętniącą" życiem atmosferą San Francisco, które jest uważane za stolicę burrito. Chupenga to lokal, w którym wciąż udoskonala się ofertę, przygotowując ją z codziennie dowożonych, świeżych składników. Niektóre składniki, jak choćby "chipotle" i "anchos", czyli papryczki chili są importowane prosto z Meksyku.

 

Chupenga jest przystosowana do potrzeb różnych grup klientów, wobec czego stale ulepsza i powiększa ofertę. Obecnie bardzo popularne są posiłki pozbawione glutenu czy wegańskie. Oprócz podstawowych rodzajów mięsa - wołowiny, kurczaka czy wieprzowiny, znajdziecie tam także posiłki na podstawie warzyw i owoców. Lokal jest doskonałą propozycją na szybkie lunche w przerwie od pracy czy zakupów, ale również doskonale sprawdzi się na dłuższe wizyty - oferuje również choćby możliwość oglądania wydarzeń sportowych przy kuflu dobrego piwa.

 

Przebywanie w lokalu to nie tylko uczta dla ciała, ale również sposób na przyjemne spędzanie czasu. Burritos możesz smakować zawinięte w tradycyjny placek z tortilli lub znajdujące się w miseczce. Za każdym razem możesz rzecz jasna skomponować swoje ulubione składniki. Polecamy również przepyszne sałatki i tacos, dzięki którym poczujesz się jak na ruchliwych ulicach San Francisco lub zanurzysz się w leniwej, lecz barwnej atmosferze Meksyku.

 

Realizacja została wykonana przez nas kompleksowo - od projektu aż po oddanie obiektu. Na każdym etapie korzystaliśmy z wiedzy i doświadczenia nabytego podczas realizacji innych tego typu placówek.

Restauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - BerlinRestauracja Chupenga - Berlin