Restauracja North Fish - Galeria Morena, Gdańsk

 

Prezentujemy restaurację North Fish w Gdańsku. Została ona otwarta w Galerii Morena pod koniec maja 2018 roku. Mieliśmy przyjemność współpracować z inwestorem w zakresie wyposażenia obiektu. Wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy ladę barową, która jest centralnym punktem restauracji.

 

Do produkcji lady wykorzystaliśmy nowoczesne materiały, dzięki czemu prezentuje się ona niezwykle elegancko i jest doskonałą wizytówką nowo otwartej restauracji. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu przy tworzeniu tego typu realizacji, mogliśmy zaproponować sprawdzone i ergonomiczne rozwiązanie. Ścisła współpraca umożliwiła nam wykonanie lady barowej, która świetnie pasuje do wyglądu całości lokalu.

 

Warto dodać, że wykonana przez nas lada barowa umożliwia wygodną pracę przy obsługiwaniu klientów, a także stwarza bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Jej cechy gwarantują sprawne wykonywanie codziennych czynności, a co jeszcze ważniejsze, jest ona niezwykle solidna i trwała.

 

Zapraszamy do wizyty w lokalu i skosztowania przepysznych dań serwowanych na miejscu. Jest to lokal o nowym formacie "easy", który oferuje uproszczone menu i gwarantuje szybkość realizowania zamówień!

Restauracja North Fish - Galeria Morena, Gdańsk