Restauracja North Fish - Galeria Sudecka, Jelenia Góra

Oto nowoczesna restauracja North Fish w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się w Galerii Sudeckiej i został uruchomiony latem 2018 roku. Znajdująca się na pierwszym planie lada barowa została przez nas w całości zaprojektowana i wyprodukowana w naszej stolarni.

 

Do wykonania lady barowej zastosowaliśmy sprawdzone materiały, dzięki czemu prezentuje się ona niezwykle elegancko, a jednocześnie jest doskonałą wizytówką nowo otwartej restauracji. Skorzystaliśmy z naszej wiedzy i doświadczenia przy tworzeniu tego typu realizacji, dzięki czemu mogliśmy zaproponować sprawdzone i ergonomiczne rozwiązanie. Ścisła współpraca z inwestorem umożliwiła nam wykonanie lady, która świetnie sprawdza się w codziennej pracy przy obsłudze klientów.

 

Warto dodać, że wykonana przez nas lada barowa jest doskonale dopasowana do wyglądu lokalu, przez co stwarza bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Jej cechy gwarantują sprawne wykonywanie codziennych czynności. Jej niewątpliwym atutem jest również to, że jest ona niezwykle solidna i trwała.

 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia lokalu i skosztowania przepysznych dań z naturalnych składników. Jest to lokal o nowym formacie "easy", który oferuje uproszczone menu oraz inne nowości!

Restauracja North Fish - Galeria Sudecka, Jelenia GóraRestauracja North Fish - Galeria Sudecka, Jelenia Góra