Sklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. Piotrkowska

Z przyjemnością prezentujemy Wam kolejną z naszych realizacji. Przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce, otworzyliśmy sklep mięsny i piekarniczy Kawiks. Obiekt znajduje się przy słynnej ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Do jego wykonania wykorzystaliśmy naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu podobnego typu placówek.

 

Mając na uwadzę markę naszego klienta dołożyliśmy wszelkich starań, aby sklep podkreślał wysoką jakość oferowanych produktów mięsnych oraz piekarniczych. Z tego powodu, na wszystkich etapach tej realizacji dbaliśmy o każdy szczegół, aby końcowy efekt robił wrażenie na odwiedzających sklep klientach.

 

Sklep Kawiks został przez nas wykonany kompleksowo. Rozpoczęliśmy od inwentaryzacji lokalu oraz od projektu, który był wykonany szczegółowo i dokładnie omawiany we współpracy ze zleceniodawcą. Zadbaliśmy także o produkcję oraz wybór mebli i urządzeń do wyposażenia sklepu. Prace obejmowały także montaż oraz inne prace budowlane wykonywane przez naszych fachowców.

 

Obiekt jest podzielony na dwie części. W jednej z nich znajduje się stoisko piekarnicze, natomiast w drugiej stoisko mięsne. Przy ekspozycji tego typu produktów spożywczych niezwykle ważna jest ich odpowiednia ekspozycja. W tym celu dobraliśmy nowoczesne urządzenia do przechowywania mięsa, wędlin oraz wyrobów piekarniczych i cukierniczych.

 

Do ekspozycji pieczywa, ciast, tortów wykorzystaliśmy profesjonalne witryny piekarnicze i cukiernicze, gdzie produkty są łatwo dostępne dla klientów. Zadbaliśmy o odpowiednie oświetlenie, dzięki czemu wyroby cukiernicze i piekarnicze są bardzo dobrze widoczne. W części mięsnej zastosowaliśmy lady chłodnicze, które gwarantują odpowiednią temperaturę do przechowywania mięsa i wędlin.

 

Powierzchnia sklepu została odpowiednio wykorzystana, dzięki czemu pozostawiono sporą ilość miejsca dla klientów. Warto zwrócić uwagę także na zabudowę tylną, gdzie znajdują się nie tylko funkcjonalne półki, szafki i regały, ale również eleganckie elementy dekoracyjne. Dzięki przemyślanemu układowi sklepu, obsługa klientów jest bardzo prosta i wygodna.

 

Sklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. PiotrkowskaSklep mięsny i piekarniczy Kawiks - Łódź, ul. Piotrkowska