Projekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego Majewscy

Realizując projekt piekarni-cukierni Majewscy w Sochaczewie wykorzystaliśmy naszą wiedzę i doświadczenie w tworzeniu podobnych placówek gastronomicznych. Inwestycja ta była przez nas obsługiwana od samego początku do końca - rozpoczynając od wstępnego projektu, inwentaryzacji, aż po wyposażenie, montaż i otwarcie sklepu.

Sklep został wyposażony w nowoczesne, wysokiej jakości meble i urządzenia. Doskonałą widoczność sprzedawanych produktów gwarantują szerokie witryny piekarnicze i cukiernicze. Oprócz ich dużej powierzchni ekspozycyjnej i przeszklenia ze wszystkich stron, świetną ekspozycję gwarantuje odpowiednio dobrane oświetlenie.

Na drugim planie znajdują się dopasowane stylistycznie i kolorystycznie regały piekarnicze, a także tablice kredowe prezentujące ofertę piekarni (m.in. menu i aktualne promocje).

Wykonany przez nas został także znajdujący się na zewnątrz kaseton z nazwą i logo firmy. W tym celu dobraliśmy odpowiednie oświetlenie, aby te elementy były doskonale widoczne.

Oprócz wyposażenia sklepu w meble i urządzenia gastronomiczne, wykonaliśmy także wszystkie prace budowlane.

Projekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego MajewscyProjekt i wyposażenie sklepu cukierniczo-piekarniczego Majewscy