W Dołujach koło Szczecina powstał nowy sklep ze świeżymi rybami!

Niedawno mieliśmy przyjemność otwierać nowy sklep rybny GOLD FISH w Dołujach za Szczecinem, oferujący świeże ryby prosto od rybaków i producentów. Przy projektowaniu sklepu dołożyliśmy starań, by pokreślić świeżość sprzedawanych produktów. Aby osiągnąć ten efekt zastosowaliśmy drewno sosnowe malowane w szary dąb w zabudowie ciągu oraz w wykonanych przez nas donicach. Regał sklepowy, służący do ekspozycji produktów spożywczych pomalowaliśmy proszkowo na kolor dopasowany do reszty wyposażenia sklepu.

 

Na wyposażenie tego sklepu rybnego zaproponowaliśmy estetyczne i przestronne lady chłodnicze, specjalnie dostosowane w naszym warsztacie do ekspozycji świeżych ryb, ladę chłodniczą sałatkową oraz ladę chłodniczą na ryby wędzone, w której sposób ekspozycji oraz temperatura zostały również specjalnie dostosowane do tego typu asortymentu sklepu rybnego. Aby zapewnić stały dostęp do lodu w witrynie ze świeżymi rybami, zamontowaliśmy wytwornicę lodu łuskowanego. W sklepie znajduje się również mroźnia skrzyniowa na ryby mrożone.

 

Elegancka lada sprzedażowa z szufladą została wyposażona w elementy do montażu kasy fiskalnej. W ramach kompleksowego wyposażenia sklepu rybnego w urządzenia gastronomiczne i meble wykonaliśmy również bezpieczną instalację elektryczną.