Wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. Zamoyskiego

Jest nam bardzo miło zaprezentować Wam naszą kolejną realizację, jaką jest piekarnia-cukiernia Ozdowscy w Łodzi przy ul. Zamoyskiego. Podobnie jak wiele innych tego typu placówek, jej otwarcie poprzedziły prace na wielu etapach. Realizacja została przeprowadzono kompleksowo - rozpoczynając od inwentaryzacji, wstępnego projektu i wizualizacji, poprzez projektowanie mebli i wybór urządzeń gastronomicznych, aż do przeprowadzenia prac budowlanych, wyposażenia i otwarcia lokalu.

 

Centralnym i najważniejszym punktem dla klientów w każdej piekarni-cukierni są miejsca, w których umieszczone są produkty. W tym projekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania w zakresie ekspozycji pieczywa i wyrobów cukierniczych. Te produkty spożywcze są przechowywane w witrynach cukierniczych i ladzie piekarniczej znajdujących się w przedniej części sklepu, a także na regałach piekarniczych, które umieszczono tuż za plecami obsługi. Przemyślany układ pozwala na doskonałą ekspozycję pieczywa, ciast i innych produktów.

 

Wszystkie urządzenia oraz meble znajdujące się w sklepie zostały dobrane tak, aby doskonale komponowały się z wyglądem sklepu. Ważnym elementem była także ich funkcjonalność oraz wytrzymałość. Kierując się wiedzą i nabytym doświadczeniem, wybraliśmy sprawdzone i przetestowane urządzenia. W sklepie wygospodarowano także miejsce na stoliki dla klientów, przy których znajduje się dużej wielkości tablica z elementami dekoracyjnymi.

 

Szanując markę naszego klienta, umieściliśmy jego logo i nazwę sklepu w widocznych miejscach. Jednocześnie nie zakłóca to ogólnego odbioru pozostałej części sklepu oraz innych elementów dekoracyjnych, takich jak choćby obrazy w ramkach czy menuboardy. Wszystkie te elementy są doskonale widoczne dzięki zastosowaniu wysokiej jakości górnego oświetlenia.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej realizacji, która pokazuje efekt pracy naszego zespołu projektowego, specjalistów od wyboru sprzętu oraz ekipy budowlanej. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi realizacjami oraz z informacjami na temat BenLER Design.

Wyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. ZamoyskiegoWyposażenie piekarni-cukierni Ozdowscy - Łódź, ul. Zamoyskiego