Wyposażenie piekarni i cukierni Janke Landbäckerei

Dla naszego Klienta, piekarni i cukierni Janke Landbäckerei otwierającej nowy punkt w miejscowości Lindow w Niemczech, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy sklep piekarniczy cechujący się lekkim i nawiązującym do marki designem.

Przyjemna i świeża kolorystyka łącząca landrynkowy róż z jasnym drewnem znakomicie komponuje się z przestronnymi, szklanymi witrynami piekarniczymi, wykonanymi przez naszych stolarzy. Na wyposażeniu piekarni i cukierni znalazł się profesjonalny sprzęt gastronomiczny, w tym dyskretny, ale widoczny dla klientów piec piekarniczy. Szafy chłodnicze zostały wkomponowane w ladę piekarniczą od strony personelu. W tej części znajdują się również ekspres do kawy, krajalnica tarczowa, praktyczne szafki, szuflady i półki, pojemnik na nóż oraz meble ze stali nierdzewnej i wyposażenie zmywalni, znajdujące się na zapleczu.

Sprzedaż odbywa się przez przeszkloną ladę piekarniczą, co pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni na ekspozycję. Sprzedawane wyroby, zarówno te eksponowane w witrynie, jak i te znajdujące się na eleganckim regale piekarniczym są oświetlone profesjonalnymi ledowymi lampami piekarniczymi. Część kawiarnianą wyposażyliśmy w zgrabne stoliki, wygodne krzesła i sofy oraz blat przyokienny z hokerami. Dopracowując projekt do ostatniego szczegółu zadbaliśmy również o takie elementy wystroju jak tła dla półek sklepowych, zdjęcia w antyramach oraz dekoracyjne oświetlenie.

Wyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke LandbäckereiWyposażenie piekarni i cukierni Janke Landbäckerei