Bemary nastawne

Produktów: 34

W naszej stałej ofercie handlowej znajdziesz bemary nastawne. To idealne urządzenia, które mogą posłużyć Ci do podgrzewania posiłków, jak również utrzymywania ich w pożądanej temperaturze. Bemary nastawne, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, przydadzą się, nie tylko w restauracjach i lokalach gastronomicznych, ale również mogą być przez Ciebie wykorzystywane w Twojej firmie cateringowej. To doskonały sprzęt dla sieci handlowych, posiadających działy garmażeryjne. Proponowane przez nas bemary są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej o odpowiedniej grubości, która nie ulega żadnym negatywnym procesom, mogącym wpłynąć na jej jakość i właściwości. W naszej ofercie bemarów nastawnych znajdziesz wiele modeli, które są przystosowane do pojemników GN, mających głębokość do 100 mm. Możesz zdecydować się na bemar gazowy, który jest zasilany gazem naturalnym, jak i LPG. Oferujemy Ci także zakup bemaru elektrycznego czy wodnego o doskonałej mocy. Polecane przez nas bemary zasilane prądem elektrycznym posiadają funkcjonalne przyłącza. To urządzenia pochodzące od renomowanych producentów.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Polecane przez nas bemary nastawne, to urządzenia, które mogą znajdować się na odpowiednio przygotowanych do tego stolikach. To sprzęt gastronomiczny, który służy do wyposażania profesjonalnych punktów, oferujących przyrządzanie i serowanie różnego rodzaju potraw. Proponowane przez nas bemary mogą być wyposażone w jedną lub kilka komór. To urządzenia grzewcze, które idealnie podtrzymują pożądaną temperaturę potraw, w zakresie od zera do nawet 90 stopni Celsjusza. Ogromną zaletą oferowanych przez nas urządzeń gastronomicznych jest fakt, iż wbudowana w nie regulacja temperatury zapobiega przypadkowemu wysuszaniu i przypalaniu się dań, znajdujących się wewnątrz pojemników GN, stanowiących wyposażenie każdego bemaru. Odpowiednia konstrukcja oferowanych przez nas urządzeń, sprawia, iż mogą one jednorazowo podgrzewać wiele różnych potraw. W polecanych przez nas modelach bemarów nastawnych, znajdziesz te posiadające wbudowane w dno poprzeczki regulowane oraz płytę perforowaną.

Bemary nastawne – nowoczesne urządzenia stworzone na potrzeby Twojej gastronomii

Jeśli poszukujesz funkcjonalnych, a także niezawodnych urządzeń, takich jak bemary nastawne, to powinieneś skorzystać z naszej zróżnicowanej oferty produktów. Znajdziesz w niej takie urządzenia, jak:

  • bemar elektryczny,
  • bemar gazowy,
  • bemar wodny,
  • bemar z kranem.

Polecane przez nas bemary nastawne są łatwe w obsłudze, nawet dla osób, które nigdy dotąd nie posiadały na wyposażeniu kuchennym tego typu urządzeń. Zamawiając oferowany przez nas sprzęt, masz pewność, iż są to urządzenia, które spełnią swoje zadanie, a także posłużą Ci przez wiele lat.

Solidnie wykonane i praktyczne bemary nastawne w doskonałej cenie

Nowoczesne bemary nastawne, które znajdują się w asortymencie produktowym naszego sklepu internetowego, pozwolą Ci na serwowanie wielu typów dań, bez ryzyka, że stracą one swoją konsystencję, barwę, smak, aromat, a także pożądaną temperaturę. Tym, co wyróżnia proponowane przez nas bemary, jest możliwość regulowania w nich zakresu temperatury. Niektóre egzemplarze posiadają wbudowany panel przedni grawerowany laserowo. Bemary nastawne, które zamówisz za pośrednictwem naszej strony internetowej, wyposażono w ergonomiczne pokrętła oraz nowoczesną konstrukcję. To estetycznie wykonane urządzenia, które są łatwe do czyszczenia i nie wymagają polerowania. Dzięki naszej ofercie produktowej, możesz zamówić pojedyncze sprzęty, a także stworzyć linię bemarów, złożoną z kilku elementów w ciąg grzewczym.  Nasze bemary nastawne posłużą Ci także do zorganizowania samodzielnego stanowiska obróbki cieplnej wybranych przez Ciebie potraw.