Brytfanny profesjonalne

Produktów: 22

Kuchnia domowa albo restauracja – niezależnie od tego, czy jesteś kucharzem z zawodu czy z powołania, potrzebujesz specjalistycznego wyposażenia do przygotowywania różnego rodzaju posiłków. Jeżeli za swoją specjalność uważasz pieczone dania z mięsa lub warzyw, powinieneś koniecznie zaopatrzyć się w profesjonalne brytfanny – naczynie służące do przyrządzania przepysznych potraw mięsnych i zapiekanek. Ich niewątpliwą zaletą jest zdolność do długiego utrzymywania ciepła, dzięki czemu ułożone na nich składniki zachowują przepyszny smak i wartości odżywcze przez wiele godzin. Stawiasz na bezpieczeństwo przyrządzanych potraw dla zdrowia kosztujących je domowników i gości? I słusznie, kwestie te w przypadku dań przyrządzanych w wysokich temperaturach mają kluczowe znaczenie.  Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów w patelniach gwarantuje przygotowywanej na nich żywności całkowitą wolność od szkodliwych substancji. Pragniesz zaopatrzyć się właśnie w takie naczynia? Koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy!

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Kupując wyposażenie do kuchni, pragniesz, aby było ono uniwersalne i zdolne do spełniania różnych funkcji. Decydując się na zakup profesjonalnych brytfann, zyskujesz tak naprawdę kilka naczyń w jednym. Z powodzeniem spełnią one zadania przypisywane tradycyjnie garnkom, patelniom, rondlom i innym tego rodzaju akcesoriom. Przy ich użyciu przygotujesz smaczne i zdrowe dania, stosując przy tym różne techniki przyrządzania – od smażenia i pieczenia poprzez gotowanie aż do duszenia.

Najlepsze na rynku profesjonalne brytfanny

Specjalnie z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy bogatą ofertę brytfann i gęsiarek najlepszych marek, takich jak NEOFUSION, HENDI oraz Little Chef. Większość modeli została wykonana z trwałego i odpornego na oddziaływanie wysokich temperatur żeliwa, gwarantującego możliwość ich długoletniego użytkowania. Możesz u nas zaopatrzyć się również w stylowe porcelanowe naczynia, łączące w sobie elegancki wygląd oraz funkcjonalność stosowania. Podobnie jak ich żeliwne odpowiedniki, nadają się one do wykorzystywania zarówno w piecach elektrycznych, jak i kuchenkach mikrofalowych. Gładka glazura sprawia, że powstające na nich w trakcie przyrządzania potraw zabrudzenia można łatwo i szybko usunąć. Nie trzeba tego robić ręcznie. Proces czyszczenia naczyń przebiega równie skutecznie także przy użyciu zlewozmywarek.

Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów odnośnie rozmiarów i kształtów, a także przeznaczenia kupionych u nas naczyń. Znajdziesz tutaj dokładnie takie brytfanny profesjonalne, jakich tylko potrzebujesz. Dostępne w sklepie internetowym modele zwykle mają kształt owalny lub prostokątny, część z nich sprzedawana jest w zestawie z pokrywkami, a do pozostałych trzeba je dokupić oddzielnie. Wszystko po to, aby zapewnić Ci możliwie jak największy wybór naczyń do pieczenia.

Jak wybrać profesjonalną brytfannę?

Nie wiesz, jak wybrać najlepszą brytfannę dla siebie? Niekiedy taka decyzja rzeczywiście może być niełatwą sprawą. Dowiedz się zatem, na co zwrócić uwagę przede wszystkim przy dokonywaniu takiego wyboru.

  • Wymiary i pojemność naczynia – to bardzo istotny czynnik. Zanim postanowisz o wyborze konkretnego modelu, zastanów się najpierw, jakie potrawy chcesz w nim przygotowywać. Bardzo ważne są kształt oraz wielkość pojemnika, które muszą być dopasowane do rozmiarów piekarnika;
  • typ wewnętrznej powłoki – aby potrawy nie przylegały do naczynia, jego powierzchnia musi być pokryta odpowiednim żaroodpornym materiałem; najczęściej spotyka się brytfanny z powłoką teflonową, emaliowaną lub tytanową, w sprzedaży posiadamy również patelnie ceramiczne;
  • materiał wykonania – zwykle w ofercie handlowej dostępne są naczynia żeliwne, ze stali nierdzewnej, silikonowe, ceramiczne i szklane oraz aluminiowe. Każde z nich odznacza się pewnymi zaletami, wśród których najważniejsza jest jednak możliwość szybkiego nagrzewania powierzchni, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz możliwość wieloletniego użytkowania.

Nasze rondle znajdą swoje zastosowanie zarówno w restauracji, jak i w kuchni domowej.