Dyspensery do płatków

Produktów: 9

Z całą pewnością przywiązujesz ogromną wagę do rodzaju spożywanych przez Twoich najmłodszych gości posiłków. Szczególnie korzystne dla samopoczucia psychofizycznego dzieci okazuje się regularne jedzenie płatków śniadaniowych. Do ich przechowywania służą   specjalne dyspensery do płatków, dzięki którym produkt nie ulegnie przypadkowemu rozsypaniu i na dłużej zachowa swoją świeżość oraz wyśmienity smak. To innowacyjny wynalazek, który znajdzie swoje zastosowanie w każdej profesjonalnej kuchni. Zakup takiego dozownika do restauracji, barów i stołówek świadczy o profesjonalizmie tych lokali.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Sypkie, łatwo ulegające rozkruszeniu produkty, takie jak płatki śniadaniowe najlepiej jest zamknąć w szczelnym pojemniku aż do momentu ich zużycia. Mogą one tam pozostawać tak długo, jak tylko zachodzi taka potrzeba. Dyspensery gwarantują estetyczne, zgodne z wymogami higieny przechowywanie żywności w warunkach sklepowych i restauracyjnych.

Dyspensery do płatków gwarancją śniadaniowej uczty

Przechowywany w dyspenserach pokarm cechuje długi termin przydatności do spożycia, przy czym równocześnie nie traci on nic ze swoich walorów żywieniowych. Sprzęt wbrew swojej nazwie nadaje się nie tylko do magazynowania w nim płatków śniadaniowych, ale także innych sypkich produktów, takich jak np. orzeszki, suszone śliwki, rodzynki, makaron itp. Wszystkie one umieszczone w dozowniku zachowują swoją pierwotną świeżość nawet przez kilka miesięcy. Urządzenie umożliwia ponadto sprawne i precyzyjne dzielenie posiłku na porcje, zapobiegając nasypaniu do miski zbyt małej lub zbyt dużej ilości płatków.

Dyspensery do płatków można stosować właściwie wszędzie, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba. Urządzenia te stanowią bardzo przydatny element wyposażenia sklepów, marketów, restauracji, stołówek i bufetów, czyli wszystkich lokali, w których serwuje się posiłki dla masowej klienteli. Ich wygoda użytkowania i prostota obsługiwania sprawiają, że mogą z nich wygodnie korzystać nie tylko dorośli, ale też dzieci. Dozowniki precyzyjnie odmierzają wskazane porcje, bez zbędnego kruszenia i zanieczyszczania otoczenia. Przechodzące przez pokrętło płatki pozostają w nienaruszonym stanie, urządzenie nie powoduje bowiem ich rozdrobnienia. Z takim sprzętem szybko i bez większego problemu przyrządzisz pyszne śniadanie dla gości w restauracji.

Cechy charakterystyczne dyspenserów do płatków

Zalety dozowników do płatków są nie do przecenienia. To urządzenia, które łączą w sobie estetyczny wygląd oraz funkcjonalność użytkowania. Oprócz tego, cechują je także inne walory. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • lekką, wytrzymałą konstrukcję;
  • wykonanie z odpornego na zarysowania oraz inne uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego;
  • ergonomiczne pokrętło, umożliwiające dokładne dozowanie produktu;
  • możliwość montowania niektórych modeli na ścianie;
  • dużą objętość pojemnika i jego szczelność;
  • możliwość łatwego wyczyszczenia części po ich zdemontowaniu.

 Zwróć uwagę na wszystkie wymienione zalety tych urządzeń i podejmij najlepszą dla siebie decyzję, którą może być tylko postanowienie o nabyciu dla siebie wybranego modelu. Satysfakcja z jego długoletniego użytkowania gwarantowana!