Lampy owadobójcze

Produktów: 23

W lokalach gastronomicznych niezbędne są urządzenia do wyłapywania oraz zabijania much i innych owadów. Prezentujemy lampy owadobójcze, które sprawdzą się zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i sklepach. Prezentujemy różne modele lamp owadobójczych, dzięki czemu wybierzesz najbardziej odpowiedni dla siebie rodzaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Lampy owadobójcze"

Każda osoba prowadząca działalność w branży gastronomicznej niemal codziennie staje przed różnego rodzaju wyzwaniami. Bez względu na to, czy jest to sklep spożywczy, market, restauracja, kawiarnia czy cukiernia, z pewnością przydatne okaże się wsparcie lamp owadobójczych. Muchy oraz inne insekty chętnie pojawiają się wszędzie tam, gdzie jest jedzenie, szczególnie w okresie letnim. Trzeba z nimi skutecznie walczyć, ponieważ ich obecność zdecydowanie nie zachęca klientów do zamówienia posiłku lub zakupu konkretnych artykułów spożywczych. Z pewnością wybierzesz dla siebie odpowiedni model lampy owadobójczej, gdyż są one bardzo zróżnicowane. W naszym asortymencie są dostępne urządzenia, które sprawdzą się w miejscach wymagających nienagannej prezencji czy najwyższego poziomu efektywności. Zapoznaj się z ofertą i raz na zawsze uporaj się z uciążliwymi owadami w swoim lokalu. Pomogą w tym również taśmy klejące pełniące funkcję lepu uniemożliwiającego insektom ucieczkę.

Funkcjonalne lampy owadobójcze do gastronomii

Wyposażenie sklepu spożywczego, cukierni czy restauracji uwzględnia elementy, o których wiele osób z początku nawet nie zdaje sobie sprawy. Rozpoczęcie działalności o charakterze gastronomicznym wymaga zakupu regałów, lady sprzedażowej oraz innych mebli sklepowych czy akcesoriów umożliwiających ekspozycję towarów. Niezbędne okazują się również lampy owadobójcze, o których praktyczności nie trzeba nikogo przekonywać. Gdy nadchodzą cieplejsze miesiące, insekty wykazują wzmożoną aktywność i z ochotą przylatują do miejsc, gdzie pojawiają się produkty spożywcze. Uporanie się z nimi to ważna kwestia, gdyż w oczach klientów mogą podawać w wątpliwość czystość danego miejsca. Owady zakłócają funkcjonowanie lokalu nie tylko ze względu na odczucia gości, ale także pracę obsługi. Aby zapewnić im komfort wykonywania codziennych obowiązków, postaw na lampę owadobójczą do gastronomii renomowanego producenta.

 

Lampy owadobójcze do restauracji lub innych lokali gastronomicznych różnią się nieco od modeli przeznaczonych do użytku domowego. Muszą bowiem spełniać wyśrubowane normy europejskie, które potwierdzają ich użyteczność w miejscach, gdzie pojawia się żywność. Warto tym samym zwrócić uwagę na atest HACCP, normę ISO 9001 oraz certyfikat CE.

Jak pozbyć się owadów w lokalu gastronomicznym?

Najpopularniejszą grupą lamp owadobójczych do zakładu gastronomicznego lampy klejowe oraz rażące. Nie wydzielają zapachów, pracują cicho i oferują kilka sposobów montażu. Można postawić je na ziemi, podwiesić bądź przytwierdzić do ściany. Za pomocą dołączonej do zestawu świetlówki wabią natrętne insekty, a następnie do głosu dochodzi taśma klejąca bądź siatka pod napięciem. To one pozwalają ostatecznie pozbyć się owadów. Wymienne folie do lampy lub tacka ułatwiają natomiast utrzymanie urządzenia w czystości. Postaw je nieopodal lady sprzedażowej, na sali lub w kuchni, aby owady nie latały między półkami, stolikami bądź akcesoriami kuchennymi.