Nożyki barmańskie

Produktów: 1

W każdym lokalu gastronomicznym, w którym podaje się zimne napoje i drinki, warto mieć odpowiednie akcesoria do ich przygotowywania. Organizując kącik barmański i zatrudniając wykwalifikowanego specjalistę w tej dziedzinie, musisz zapewnić mu niezbędne zaplecze do pracy. W tym celu powinieneś wyposażyć posiadany przez siebie bar w najlepsze, sprawdzone i atrakcyjne cenowo akcesoria. Dzięki nim osiągniesz oryginalny wygląd baru i pięknie przyozdobisz serwowane drinki oraz zimne napoje. Tego typu działanie, z pewnością pozytywnie wyróżni Cię na tle konkurencji i sprawi, że Twój lokal restauracyjny będzie znany z doskonałej jakości drinków, podawanych w bardzo atrakcyjnej wizualnie formie. Wybierając oferowane przez nas nożyki barmańskie możesz serwować dowolnie wybrane napoje, przyozdobione w oryginalny sposób wyciętymi owocami. To akcesoria, które umożliwiają bezproblemowe wykonanie każdej ozdoby, bez względu na to czy jest ona wycinana z owoców twardych czy też miękkich. Wykorzystaj nadarzającą się okazję na zakup produktu, jakim są nożyki barmańskie i koniecznie skorzystaj z tej wyjątkowej oferty!

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Jeśli potrzebujesz doskonałych akcesoriów barmańskich, to korzystając z naszej oferty produktowej, z pewnością wyposażysz swój bar we wszystkie, niezbędne gadżety. Używając proponowanych przez nas nożyków barmańskich, możesz stworzyć różnego typu ozdoby. Mogą być to, tak zwane twisty, czyli spiralnie skrojone skórki cytrusów czy też piękne gwiazdki i inne wzory, wycięte z kolorowych owoców. W naszym podstawowym asortymencie produktowym znajdują się noże barmańskie renomowanych firm, przeznaczone do wycinania różnego rodzaju wzorków i ozdób do drinków.

Nożyki barmańskie – funkcjonalne akcesoria, ułatwiające Ci przygotowywanie drinków

Zamawiając akcesoria do swojego baru z naszego e- sklepu, możesz być pewien, że są to wyroby, które posłużą Ci przez długi czas. To idealne wyroby do krojenia owoców na różnej grubości plasterki, a także pozwalające im nadać wybrane kształty. Nasza oferta jest skierowana do każdej osoby, której zależy na tym, aby posiadać w swoim barze wielofunkcyjny nożyk barmański. Składa się on z jednego lub dwóch ostrzy, dających możliwość wycinania różnych wzorów, od bardzo subtelnych zdobień wykonanych na skórce cytrusów, po intrygujące spiralki. Proponowane przez nas nożyki barmańskie w 100% spełniają swoją rolę. Różnią się one od tradycyjnych noży tym, że są odpowiednio wyważone i posiadają bardzo wygodną rękojeść, którą cechuje duża wytrzymałość. Można zamówić nożyki z ostrzem gładkim bądź też ząbkowanym. W zależności od potrzeb, oferowane przez nas nożyki barmańskie mogą mieć różną długość. Warto jest kupić kilka egzemplarzy, posiadających od trzech do nawet kilkunastu centymetrów. W naszym sklepie internetowym możesz zaopatrzyć się w tego typu produkty z różnym kolorem rękojeści. Oferujemy Ci noże barmańskie z rękojeścią z kolorze czerwonym, niebieskim, czarnym, jak również żółtym, pomarańczowym, a nawet zielonym i różowym.

Jak wybrać funkcjonalne nożyki barmańskie?

Wspaniałe akcesoria stanowiące podstawowe wyposażenie każdego baru, powinny wyróżniać się pewnymi cechami. Przy wyborze odpowiedniego nożyka barmańskiego, warto jest sprawdzić, czy posiada on takie funkcje, jak m.in.:

  • możliwość krojenia dowolnie wybranych owoców na plasterki o różnej grubości, bez względu na to czy owoc ma twardą czy też miękką strukturę,
  • specjalne ostrze do twistów, które ułatwia wykonanie dowolnej długości i grubości spiralnie krojonych skórek, głównie z cytrusów, ale również różnego rodzaju warzyw, nadających się do użycia w trakcie tworzenia konkretnego drinka,
  • możliwość ząbkowania skórek,
  • wygodny, drewniany lub wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego trzonek, który ułatwia posługiwanie się nożem i umożliwia szybkie przyozdabianie różnego typu drinków.

Proponowane przez nas noże barmańskie ułatwiają piękne ozdabianie dowolnie wybranych drinków, bez względu na to czy dany owoc ma grubą czy też cienką skórkę oraz czy jego konsystencja jest twarda czy też stosunkowo miękka. To przydatne akcesorium, które nie nastręcza żadnych problemów z jego użytkowaniem i nadaje się do mycia ręcznego lub też w zmywarkach gastronomicznych.