Piekarnia-Cukiernia Grabowski - Pabianice

Przy realizacji projektu piekarni-cukierni Grabowski w Pabianicach wykorzystaliśmy swoje doświadczenie w tworzeniu tego typu placówek. Największym wyzwaniem było należyte wykorzystanie niewielkiej przestrzeni sklepowej. Dzięki odpowiednio wykonanemu projektowi, a także pracom budowlanym, powierzchnia lokalu została doskonale rozplanowana i wykorzystana.

Na pierwszym planie znajduje się witryna cukiernicza, która doskonale eksponuje ciasta, torty i pieczywo. Z tyłu za witryną, umieszczono stolik kasowy dla obsługi sklepu. Obok witryny znajduje się szafa cukiernicza. Oprócz witryn, na wyposażeniu piekarni-cukierni jest także regał piekarniczy, który przechowuje i należycie prezentuje Klientom chleb, bułki i inne pieczywo. Obok regału znajduje się automat do produkcji lodów kręconych.

Sklep piekarniczo-cukierniczy Grabowski jest doskonale oświetlony - w tym celu zastosowano górne oświetlenie. Na ścianie znajdują się tablice kredowe, na których umieszczone są aktualne promocje lub inne ważne informacje dla gości sklepu.

Cała inwestycja była przez nas obsługiwana kompleksowo - od projektu po dobór i montaż mebli i urządzeń, a także wykonanie wszystkich prac budowlanych.

Piekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - PabianicePiekarnia-Cukiernia Grabowski - Pabianice