Piekarnia-cukiernia Pod Strzechą - Poznań

Prezentujemy Ci efekt pracy naszego zespołu. Oto piekarnia-cukiernia "Pod Strzechą", która znajduje się przy ul. Krakowskiej w Poznaniu. Zapraszamy Cię do zapoznania się z galerią zdjęć z tej realizacji.

Zanim rozpoczęliśmy, zorganizowaliśmy wizytę w obiekcie, aby zapoznać się ze stanem faktycznym, zmierzyć pomieszczenia oraz zaplanować kolejne działania. Kolejnym etapem było przygotowanie profesjonalnego projektu technologicznego oraz wizualizacji, dzięki którym mogliśmy zaprezentować klientowi naszą wizję. Warto zaznaczyć, że na każdym etapie konsultowaliśmy nasze działania z kontrahentem, aby wspólnie wypracować satysfakcjonujące rozwiązanie.

Następnym etapem było dobranie odpowiednich elementów wyposażenia lokalu. Jednym z najważniejszych zadań jest dobór mebli, przez co przyłożyliśmy do tego szczególną uwagę. Wykorzystaliśmy meble własnej produkcji, które są już przetestowane w innych podobnych sklepach i obiektach gastronomicznych. Zastosowaliśmy do ich produkcji nowoczesne materiały, dzięki czemu meble są nie tylko trwałe i solidne, ale również elegancko się prezentują.

Niezwykle istotne, także z punktu widzenia klienta jest to, w jaki sposób prezentowane są produkty, takie jak ciasta, torty czy pieczywo. Do ekspozycji artykułów spożywczych wybraliśmy profesjonalne witryny cukiernicze oraz regały piekarnicze. Centralnym punktem jest nowoczesna lada piekarnicza PIANO naszej produkcji, która zapewnia innowacyjną ekspozycję pieczywa i umożliwia wygodną obsługę klientów. Zastosowane przez nas rozwiązania gwarantują doskonałą ergonomię pracy, przez co wykonywanie codziennych czynności jest o wiele łatwiejsze. Na uwagę zasługują także prezycyjnie wykonane elementy graficzne oraz reklamowe.

Jesteś w Poznaniu? Zapraszamy do zobaczenia na własne oczy, jak prezentuje się piekarnia-cukiernia "Pod Strzechą".

Piekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - PoznańPiekarnia-cukiernia Pod Strzechą - Poznań