Podgrzewacze rolkowe

Produktów: 5

Podgrzewacze rolkowe sprawdzą się w wielu typach lokali gastronomicznych, zarówno w restauracjach serwujących dania kuchni amerykańskiej, jak również w prowadzonych przez Ciebie stołówkach, jadłodajniach czy barach typu fast food. Urządzenie to można także wykorzystać w centrach handlowych i punktach, w których serwowane jest ciepłe jedzenie na wynos. Jest to łatwy w obsłudze sprzęt, który nie wymaga posiadania żadnej specjalistycznej wiedzy. Posiadamy wiele modeli rolkowych opiekaczy parówek, które nie tylko idealnie równomiernie podgrzewają kiełbaski do hot dogów do optymalnej temperatury, ale również pozwalają utrzymać je w niej, bez narażania na wysychanie, przypalenie czy też zepsucie. 

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Zamawiając rolkowy opiekacz parówek, otrzymujesz wyrób, który jest w całości wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, nadającej całej konstrukcji solidności i odporności na wysoką temperaturę, uszkodzenia czy deformację. To sprzęt, który, nie tylko doskonale opieka, ale także zapewnia regulację temperatury wkładanych do niego parówek, bez względu na ich długość czy średnicę. Podgrzewacz idealnie nadaje się, zarówno do serwowania hot dogów francuskich, jak i tradycyjnych. Można również wykorzystać go do opiekania kabanosów czy serdelków.

Podgrzewacze rolkowe – wydajne i dostosowane do każdej działalności gastronomicznej

Korzystając z naszego zróżnicowanego asortymentu sprzedażowego, warto jest zamówić podgrzewacze rolkowe o odpowiednich dla Ciebie parametrach technicznych. Mogą one pracować w zakresie temperatur od 80 do 300 stopni Celsjusza, co ułatwi Ci podgrzewanie nawet mocno zamrożonych parówek oraz kiełbasek, które wymagają specyficznej obróbki cieplnej.

Oferowany przez nas podgrzewacz do parówek i kiełbasek są sterowane przy pomocą napędu rolkowego. Z kolei system grzewczy reguluje termostat z płynną regulacją temperatury.

Wybierz podgrzewacz rolkowy i przekonaj się o jego zaletach

Czyszczenie i konserwacja podgrzewaczy do parówek nie wymaga zastosowania czasochłonnych i skomplikowanych działań. Łatwo zdejmowana szufladka na tłuszcz pozwala szybko pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń oraz utrzymać pojemnik w perfekcyjnej czystości. Lampki kontrolne informują Cię o aktualnym w stanie pracy konkretnego urządzenia. Rolkowy opiekacz do parówek oraz kiełbasek jest dostępny w wielu wersjach, dostosowanych do rodzaju wykonywanej przez Ciebie działalności gastronomicznej. Możesz zdecydować się na opiekacz z 6, 7 lub 8 rolkami nierdzewnymi oraz różną prędkością silnika, zależną od potrzebnej wydajności i mocy, nabywanego przez Ciebie urządzenia. To wyroby renomowanych producentów, wykonane z certyfikowanych materiałów , dopuszczonych do kontaktu z żywnością.