Stoły przyścienne bez półki

Produktów: 169

W gastronomii w wielu sytuacjach swoje zastosowanie znajdują również stoły przyścienne bez półki. Pod pojęciem tym kryją się zwykle praktyczne i funkcjonalne modele wykorzystywane do wykonywania codziennych prac kuchennych. Można na nich na przykład położyć zakupione surowce, umieścić potrawę pozostającą w fazie przygotowywania czy też pokroić warzywa i owoce do sałatki. Na nabycie takiego stolika zwykle decydują się profesjonalne bary i restauracje, jakkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby jego użytkownikami były także osoby odpowiedzialne za przyrządzanie posiłków w warunkach domowych. Nie wiesz, gdzie można kupić taki praktyczny, przydatny w wielu sytuacjach mebel?

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Kupując stół przyścienny bez półki, zyskujesz idealne miejsce robocze, w którym można spokojnie wykonywać określone prace związane z gotowaniem, pieczeniem i smażeniem potraw. Mebel doskonale wpasowuje się w otoczenie kuchenne, nadając przestrzeni bardziej profesjonalnego charakteru. Praca przy takim stole to prawdziwa przyjemność.

Solidne i trwałe stoły przyścienne bez półki

Mozesz zadawać sobie pytanie, czym właściwie różni się stół przyścienny bez póło od mebla, przy którym standardowo konsumuje się posiłki. Zasadniczo wygląd obu stolików nie odbiega od siebie znacząco. Oba modele zostały wyposażone w blat i cztery podtrzymujące go nogi. Dzieli je jednak przeznaczenie, a także sposób zagospodarowania przestrzeni. Stoły robocze stanowią miejsce przygotowywania potraw do spożycia, wykorzystuje się je do tymczasowego przechowywania na nich produktów potrzebnych do spreparowania konkretnego dania. Zwykłe stoliki to meble zajmujące centralne miejsce każdego pomieszczenia, w którym się znajdują. Aby maksymalnie wykorzystać obszar blatu, oferują one dostęp do siebie z każdej strony. Zupełnie inaczej ma się natomiast rzecz ze stołami gastronomicznymi. Modele te wyposażono w tylny rant, pozwalający na ich ustawienie przy samej ścianie. Dzięki temu nie zajmują one zbyt wiele miejsca, które w kuchennych pomieszczeniach jest niejako na wagę złota. Taki mebel sprawia, że kucharze oraz ich pomocnicy zyskują dodatkowe miejsce robocze, które można umieścić nad znajdującymi się na podłodze urządzeniami lub innymi przedmiotami.

Zasadniczo stoły przyścienne cechują się różnymi zaletami, o których należałoby tutaj bezwzględnie wspomnieć. Zalicza się do nich przede wszystkim:

  • solidną i wytrzymałą, spawaną konstrukcję – stół stabilnie trzyma się na nogach i jest w stanie udźwignąć produkty o masie nawet kilkudziesięciu kilogramów;
  • wykonanie ze stali nierdzewnej, dzięki czemu mebel można użytkować przez wiele lat;
  • dostępność modeli z 4 lub 6 nogami (w tym drugim przypadku chodzi o dość długie meble, którym dodatkowa para nóg gwarantuje stabilność);
  • umieszczony z tyłu rant pozwalający na usytuowanie stołu przy ścianie;
  • możliwość domontowania pod blatem praktycznej szuflady do przechowywania róznych przedmiotów (przy niektórych egzemplarzach);
  • uniwersalność, możliwość wykorzystywania w domu i w profesjonalnych restauracjach.

Gdzie kupić najlepsze stoły przyścienne bez półki?

W ofercie sklepu znajdziesz praktyczne i ergonomiczne stoły robocze znajdujące swoje zastosowanie głównie w gastronomii. Kupisz tutaj funkcjonalne meble o różnych rozmiarach dopasowanych do wielkości Twojej kuchni. Ich obecność w tym miejscu sprawi, że każde podejmowane przez Ciebie na polu kulinarnym działanie zostanie uwieńczone pełnym sukcesem. Ciekawym rozwiązaniem w niektórych przestrzeniach może okazać się zakup stołu w formie półki do powieszenia na ścianie. Jest to idealna propozycja do niewielkich aneksów kuchennych, w których jest zbyt mało miejsca na ustawienie tradycyjnego stołu.