Szafy chłodnicze przeszklone

Produktów: 42

Szafy chłodnicze to doskonałe urządzenia, które posłużą Ci do krótkoterminowego przechowywania oraz ekspozycji wybranych artykułów spożywczych, wymagających przebywania w temperaturze z zakresu od +1°C do +10°C. Szafy przeszkolone z funkcją chłodzenia mają zastosowanie w cukierniach,  kawiarniach, lokalach gastronomicznych, firmach cateringowych, miejscach zbiorowego żywienia i sieciach sklepów spożywczych. Oferowane przez nas witryny chłodnicze przeszklone umożliwiają swobodne przechowywanie wielu artykułów żywnościowych w stanie lekko schłodzonym, dzięki czemu zachowują one pełnię walorów smakowych, zapachowych i jak również estetycznych. Polecane przez nas urządzenia posiadają wygodne w obsłudze drzwi otwierane lub przesuwne, które zapobiegają rozmrożeniu się wyrobów. Z pomocą tych urządzeń będziesz mógł serwować w swoim lokalu zawsze świeże produkty.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Nowoczesne szafy chłodnicze przeszklone zapewnią Ci bezproblemowe przechowywanie wybranych potraw, jak również warzyw i owoców, co szczególnie sprawdza się, gdy jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego o zróżnicowanym menu, wymagającym zakupu dużej ilości produktów. Wbudowany agregat wewnętrzny jest umieszczony w dolnej części urządzenia, co gwarantuje maksymalną wydajność chłodzenia oraz dopasowanie wysokości temperatury do zmieniających się warunków klimatycznych otoczenia. Dzięki przeszklonym drzwiom, zamontowanym w oferowanych przez nas szafach chłodniczych, personel kuchenny zatrudniony w Twojej restauracji ma pełną kontrolę nad ilością i rodzajem przechowywanych produktów. Z łatwością wkomponowują się w przestrzeń kuchenną każdej restauracji czy kawiarni.

Zamów szafy chłodnicze przeszklone i przechowuj bezpiecznie produkty spożywcze.

Podstawowym wymogiem Sanepidu jest posiadanie odpowiednich warunków do magazynowania potraw, wymagających niskiej lub nawet ujemnej temperatury. Dlatego też zamawiając witrynę chłodniczą przeszkolone z naszego sklepu możesz być pewnie, iż będziesz mógł właściwie przechowywać składniki swoich dań. W ofercie posiadamy również:

  • szafa chłodnicza do sezonowania mięsa,
  • szafa chłodnicza ze szklanymi drzwiami,
  • szafa chłodnicza do butelek,

Jeśli planujesz stworzyć w swoim lokalu sektor do przechowywania mięsa, a także do sezonowania, czyli procesu dojrzewania wielu gatunków wędlin czy wyrobów peklowanych i surowych, to koniecznie powinieneś zainwestować w szafę do sezonowania mięsa, która znajduje w naszym asortymencie produktowym. To urządzenie, które ułatwi Ci sprawne przejście przez proces sezonowania, bez narażania mięsa na możliwość zepsucia się.

Szafy chłodnicze przeszklone – w wersji jedno lub dwuskrzydłowej i z wieloma funkcjami

Polecane przez nas szafy chłodnicze przeszklone cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych stałych klientów. To urządzenia z nowoczesnymi systemami chłodzenia statycznego/dynamicznego/ grawitacyjnego, a także wbudowanymi funkcjami, w postaci m.in.: automatycznego odszraniania, regulowanych półek wykonanych z doskonałej jakości chromu, korpusu izolowanego ekologiczną pianką poliuretanową czy termostatu z cyfrowym wyświetlaczem. Pełne przeszklenie drzwi gwarantuje, iż możesz wyeksponować dowolna ilość produktów spożywczych, tworząc z nich interesującą dla klienta ekspozycję wraz z podanym cennikiem. Polecane przez nas witryny posiadają szerokie i głębokie półki, co ułatwia przechowywanie na nich wielu rożnych artykułów spożywczych.