Witryny grzewcze nadstawne

Produktów: 28

Polecane przez nas witryny grzewcze nadstawne posłużą Ci do efektownego eksponowania, a także podgrzewania przygotowanych potraw. To doskonałej jakości urządzenia, które zagwarantują Ci możliwość utrzymania dań w odpowiedniej temperaturze.  Proponowane przez nas witryny grzewcze nadstawne, oprócz podgrzewania potraw do właściwej temperatury, będą również elegancko je eksponowały, dzięki czemu zachęcą większą liczbę klientów do ich konsumpcji. To nowoczesne i odpowiednio zaprojektowane urządzenia z wymuszonym obiegiem ciepłego powietrza i niezawodnym systemem nawilżania.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie
Witryna grzewcza
Witryna grzewcza

2 659,09 zł3 409,08 zł

Oszczędzasz 22%

Dostarczamy w 6-8 dni

Polecane przez nas witryny grzewcze nadstawne są wyposażone w wydajnie działający element grzewczy, którym jest grzałka elektryczna. Urządzenia te, składają się z kilku podzespołów, a także części ekspozycyjnej, w której znajdziesz pojemniki gastronomiczne GN i półki perforowane. To elementy wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. W oferowanych przez nasz sklep internetowy witrynach grzewczych nadstawnych, korpus może być wykonany z blachy nierdzewnej, odpornej na działanie kwasów i innych substancji chemicznych. Dzięki temu, urządzenie może przetrwać w niezmienionym stanie przez wiele lat użytkowania. 

Zdecyduj się na witryny grzewcze nadstawne i poznaj zalety użytkowania tego typu urządzeń

Jeśli jesteś restauratorem lub prowadzisz pizzerię czy stołówkę, to z pewnością przydadzą Ci się polecane przez nas witryny grzewcze. Dzięki nim, możesz w atrakcyjny sposób zaprezentować sprzedawane przez siebie gorące dania. Witryna grzewcza jest bardzo funkcjonalnym i sprawdzonym rozwiązaniem. Pozwala ona na przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze, a także na jej podgrzewanie w miarę potrzeby. Urządzenia te wykonane są z najlepszej jakości materiałów, odpornych na wysoką temperaturę.

Wszystkie urządzenia zaliczane do witryn grzewczych gwarantują odpowiednią widoczność umieszczonych w nich potraw. Urządzenia te posiadają zamontowane oświetlenie wewnętrzne i regulatory wysokości ciepła.

Witryny grzewcze nadstawne – polecane do wielu typów gastronomii

Zamawiając witryny grzewcze nadstawne z naszej oferty otrzymujesz urządzenia, które posłużą Ci przez długi czas. Na korzyść posiadania tego rodzaju sprzętu przemawia jego specyfikacja techniczna. Wnętrze tego sprzętu zostało wykonane z blachy nierdzewnej, zaś sprawny system grzałek gwarantuje bezawaryjność tego rodzaju urządzenia. Możliwość swobodnej regulacji temperatury wnętrza pozwala na serwowanie Twoim gościom dań będących zawsze w odpowiedniej temperaturze. Funkcjonalność oferowanych przez nas witryn grzewczych nadstawnych polega między innymi na posiadaniu przez nie zamontowanej szyby frontowej uchylnej, która pozwala na szybkie wkładanie i wyjmowanie poszczególnych potraw. W urządzeniach dedykowanych cukierniom dostępna jest wersja z lampą ze świetlówką LED, która dodatkowo wpływa na atrakcyjność wizualną prezentowanych potraw.