Wózki do pieców

Produktów: 2

Jeśli prowadzisz własną piekarnię lub cukiernię, poza standardowym wyposażeniem kuchni potrzebujesz jeszcze różnych akcesoriów, które nie znajdują raczej zastosowania w normalnie funkcjonującym gospodarstwie domowym. Do takich elementów przeznaczonych stricte do użytkowania wyłącznie w lokalach gastronomicznych zalicza się niewątpliwie wózki do pieców. Są to urządzenia, które pozwalają na łatwe i szybkie umieszczanie w piecu konkretnych składników, przy równoczesnym zagwarantowaniu im bezpiecznego transportu do miejsca przeznaczenia. Wózki piecowe wykorzystywane są głównie przez piekarzy i cukierników w trakcie wykonywania przez nich pracy. Chętnie sięgają jednak po nie także inne osoby przemieszczające się po lokalu w poszukiwaniu najlepszych bułeczek czy też ciasteczek. Sprzęt obsługuje się bardzo prosto, a za jego niewątpliwy atut trzeba uznać sprawnie działające kółka, umożliwiające swobodne operowanie wózkiem. Nie wiesz, gdzie można zaopatrzyć się w tak bardzo przydatny sprzęt? Koniecznie sprawdź naszą ofertę.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Brak produktów do wyświetlenia dla wybranych kryteriów.

Spróbuj poprawić warunki wyszukiwania.

Żadna profesjonalna piekarnia czy cukiernia nie może obyć się bez wózków wypiekowych. Dzięki nim bez trudu przetransportujesz większą ilość pieczywa oraz potrzebnych do jego wyrobu składników. To rewolucyjny wynalazek, który ułatwia poruszanie się po sklepie nie tylko samym pracownikom, ale także właścicielom piekarni i innym osobom.

Wózki piecowe z najwyższej jakości materiałów

Może zadajesz sobie pytanie, co sprawia, że wózki piecowe są tak wyjątkowe i przydatne w pracy osób zajmujących się zawodowo wypiekiem żywności? Na takie postrzeganie urządzenia składa się wiele czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na solidną konstrukcję, gwarantującą długoletnie użytkowanie przyrządu. Za opracowanie projektu wózka odpowiadają wysoko wykwalifikowani inżynierowie, którzy dodatkowo wyposażyli sprzęt w niezwykle wytrzymałą podstawę, przystosowaną zwłaszcza do pracy w piecach obrotowych. Większość modeli wykonano ze specjalnej stali kwasoodpornej, nie ulegającej zbyt łatwo zabrudzeniom ani zniszczeniom. Można je bez obaw wkładać nawet do rozgrzanego pieca, ponieważ dysponują one specjalistycznym systemem zabezpieczenia przed oddziaływaniem wysokich temperatur.

Zanim zdecydujesz się na wybór jakiegokolwiek wózka piecowego, zwróć najpierw uwagę na liczbę zamontowanych w jego obrębie półek. Standardowo w tego typu urządzeniach umieszcza się ich 18, jeśli jednak potrzebujesz innego modelu, nie ma najmniejszego problemu. W naszej ofercie na pewno znajdziesz wózek wypiekowy dopasowany do indywidualnych potrzeb Twojej piekarni. Musisz pamiętać o tym, że korzystniejszy w dłuższej perspektywie czasowej jest zakup modelu posiadającego większą liczbę regałów. Jednorazowo zmieści się na nich bowiem większa ilość pieczywa, a to oznacza, że Twoja współpraca z kontrahentami będzie przebiegać szybko i sprawnie, bez zbędnych opóźnień. W trosce o higienę upieczone produkty warto kłaść nie bezpośrednio na półkach, ale na przeznaczonych do tego blachach piekarniczych.

Wózki do pieców na zamówienie

W naszym sklepie internetowym podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i jego wymagań. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na wybór odpowiedniego wózka do pieców będą miały wpływ określone czynniki. Dlatego też w naszym sklepie dostępne są wyłącznie modele wykonane na osobiste zamówienie klienta. To Ty w głównej mierze decydujesz, jak ma wyglądać Twój wózek wypiekowy. Warto jednak mieć świadomość, że znajdujące się w naszej ofercie modele posiadają pewne cechy wspólne, przesądzające o ich wysokiej jakości. Chodzi tutaj głównie o:

  • wyposażenie w kółka z termoodpornego materiału;
  • bezpieczne wykończenia ze szlifowanymi krawędziami;
  • solidną, spawaną konstrukcję, wykazującą się wytrzymałością na zniekształcenia oraz zniszczenia pod wpływem ciepła;
  • wykorzystanie do produkcji kwasoodpornej stali;
  • łatwość czyszczenia półek i stelażu;
  • bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Gwarantujemy, że zakupiony u nas wózek do pieców spełni wszelkie Twoje oczekiwania. Jego nabycie dla potrzeb piekarni to bardzo opłacalna inwestycja.