Ekspozytory

Produktów: 9

Polecane przez nasz sklep internetowy ekspozytory służą efektownemu prezentowaniu i serwowaniu wybranych przez Ciebie potraw. To doskonałe akcesoria, które są niezastąpione w trakcie organizowania przyjęć okolicznościowych czy bankietów. Tym, co wyróżnia oferowane przez nas ekspozytory jest fakt, iż kupując tego rodzaju produkty, masz pewność, że są one w 100% oryginalne i przeznaczone do kontaktu z żywnością. Oferowane przez nas ekspozytory są łatwe do utrzymania w czystości - niektóre modele mogą być myte w zmywarkach gastronomicznych. To akcesoria, które są wykonane z najlepszych, odpornych na intensywną eksploatację materiałów. Możesz zdecydować się na wersję transparentną, jak również zamówić ekspozytory w kolorze. Proponowane przez nas ekspozytory świetnie nadają się, nie tylko do restauracji, pizzerii, jadłodajni czy stołówki, ale również mogą świetnie sprawdzić się w kawiarniach i miejscach, w których serwuje się słodkości i gorące napoje. To doskonałe akcesoria służące do efektownego prezentowania potraw. Prezentowane przez nas wyroby pochodzą od renomowanych producentów, specjalizujących się w wytwarzaniu kuchennych akcesoriów.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie
Stojak na frytki
Stojak na frytki

165,10 zł173,79 zł

Oszczędzasz 5%

Dostarczamy w 6-8 dni

Jeśli poszukujesz ekskluzywnych i oryginalnych wyrobów do uzupełnienia wyposażenia Twojej kuchni w restauracji, kawiarni czy w innym lokalu gastronomicznym, to koniecznie zamów polecane przez nas ekspozytory. Znacznie ułatwiają one organizację wszelkiego rodzaju przyjęć, więc dzięki nim nie musisz się martwić o to, że nie będziesz w stanie pięknie wyeksponować swoich potraw. Za pośrednictwem naszej strony zamówisz:

  • ekspozytory kwadratowe,
  • ekspozytory bufetowe,
  • ekspozytory do rożków
  • ekspozytory na herbatę,
  • ekspozytory trzypoziomowy,
  • ekspozytory stojaki na frytki,
  • ekspozytory do kanapek.

To wysokiej jakości wyroby, które są dostępne w naszym sklepie internetowym w różnych kształtach i wysokościach.

Funkcjonalne ekspozytory – niezbędne w każdej kuchni

Ekspozytory mogą mieć również zastosowanie w kuchni na co dzień. Jeśli planujesz uraczyć swoich klientów świeżo wypiekanymi bułeczkami czy też aromatycznymi i pachnącymi faworkami, to polecane przez nas ekspozytory idealnie spełnią to zadanie. Warto zainwestować w sprzęt tego typu i wzbudzić zaufanie klientów estetycznym sposobem podawania różnego rodzaju potraw. Produkty te są trwałe i łatwe do mycia. Może je również w wygodny sposób przechowywać na zapleczu kuchni.