Stojaki bufetowe

Produktów: 50

Prowadzisz własną restaurację lub firmę cateringową? W takim razie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że smaczne, odpowiednio przygotowane potrawy to jedynie połowa drogi do sukcesu takiego biznesu. Równie ważny jest także wykwintny sposób podania dań, który nawet u najbardziej wymagających klientów wzbudzi pozytywne skojarzenia estetyczne. Jego znaczenie dodatkowo wzrasta w przypadku lokali gastronomicznych, udostępniających gościom możliwość korzystania ze szwedzkiego stołu. Temu problemowi można łatwo zaradzić, wykorzystując eleganckie, profesjonalnie wykonane stojaki bufetowe. Dzięki nim umiejętnie wyeksponujesz popisowe dania serwowane przez Twój punkt gastronomiczny. Nie ma znaczenia, czy są to ciasta i desery, stanowiące wizytówkę Twojej cukierni, czy też dodatki do głównych potraw w postaci małych przypraw, cukru lub soli. Za sprawą tych naczyń klienci zyskają możliwość spożywania przyrządzonych dla nich posiłków w stylowym, czystym otoczeniu. Już sam fakt zaserwowania im w ten sposób zamówionych dań zachęci gości do skosztowania leżących przed nimi pyszności.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Lista produktów w kategorii "Stojaki bufetowe"

Stojak na frytki
Stojak na frytki

143,57 zł151,12 zł

Oszczędzasz 5%

Dostarczamy w 6-8 dni

Stojaki bufetowe – różne modele

Przyglądasz się różnym stojakom bufetowym i nie wiesz, na który z nich się zdecydować? Faktycznie, w naszej ofercie znajdziesz eleganckie i wygodne w użytkowaniu podstawki do potraw.  Stojaki różnią się między sobą kształtem i wielkością, w zależności od tego, do jakiego typu żywności są przeznaczone. Możesz u nas na przykład kupić:

  • trzypoziomowe stojaki na talerze,
  • podstawki na frytki, przypominające swym wyglądem zwinięty w rożek papier;
  • ekspozytory do kanapek;
  • kolumny bufetowe;
  • wyróżniające się lekkością i wytrzymałością podstawki w kształcie gwiazdy

A może interesują Cię bardziej uniwersalne modele? Znajdziesz u nas różne ciekawe propozycje. Wykorzystywanie tradycyjnych tac i półmisków w ekskluzywnych restauracjach to już przeżytek. Nasze ekspozytory bufetowe nie tylko rozwiążą problem estetycznego serwowania dań gościom restauracji lub hoteli. Dzięki nim można skutecznie zwrócić uwagę klientów na poszczególne potrawy, zachęcając do ich skosztowania.

Wszystkie oferowane przez nas stojaki zostały starannie zaprojektowane z myślą o sprostaniu oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Przyciągają one wzrok swoim stylowym designem, stanowiąc ozdobę lokalu gastronomicznego, w którym się znajdują. Dzięki temu, że wykonano je ze stali nierdzewnej, pokrytej specjalną, chromowaną warstwą, mogą one przez wiele lat uświetniać każde organizowane w restauracji spotkanie rodzinne albo bankiet. Jeśli jesteś właścicielem restauracji albo firmy cateringowej, koniecznie zaopatrz się w kilka rodzajów podstawek, przeznaczonych do różnych rodzajów żywności. W ten sposób sprawisz, że zgromadzeni w lokalu goście wśród różnorodnych serwowanych im potraw, bez trudu znajdą tę, która będzie im najbardziej odpowiadać.

Najwyższej jakości kolumny i stojaki bufetowe

Podawanie klientom posiłków na stojakach bufetowych świadczy o naszym szacunku wobec nich. Podstawki pozwalają na właściwe zaszeregowanie żywności do określonej kategorii. Na osobnych podstawkach umieszcza się zatem owoce, warzywa, potrawy mięsne, sałatki, kanapki, pieczywo itp.  Gwarantujemy, że Twoi goście będą zachwyceni widokiem ekspozytorów w ciekawych, fantazyjnych kształtach. Wielu z nich zapewne zdecyduje się spróbować danej potrawy właśnie z uwagi na nietypowy sposób jej zaserwowania. Choćby dlatego kolumny bufetowe w restauracjach to już nie luksus, ale standardowe wyposażenie, którym po prostu trzeba dysponować. Nie warto zatem zwlekać z ich zakupem. Im wcześniej będziesz je miał, tym szybciej Twoja restauracja zyska miano ekskluzywnego lokalu, do którego warto wybrać się czy to na randkę z ukochaną osobą, czy też na spotkanie w gronie znajomych albo kolegów z pracy. Z pewnością w tych okolicznościach wzrośnie również liczba klientów zainteresowanych zorganizowaniem u Ciebie wesela, komunii czy chrzcin dziecka oraz innych uroczystości rodzinnych.