Kostkarki do lodu

Produktów: 73

Prezentowane przez nas wysokiej jakości kostkarki do lodu wyróżniają się wysoką wydajnością, jak i również jakością. Najczęściej przeznaczona na cele gastronomiczne wykonana jest ze stali nierdzewnej, która jednocześnie zapewnia elegancki oraz nowoczesny wygląd. Ułatwia to niezwykle czyszczenie, dzięki czemu producenci zapewniają wysoki poziom higieny, co jest ważne w odniesieniu do lokali gastronomicznych.

Bez względu na to czy prowadzisz mały bar bądź dużą restaurację masz szansę niezwykle łatwo dobrać odpowiednią kostkarkę do lodu. Ich pojemność wynosi niespełna do 155 kilogramów lodu dziennie (jeżeli chodzi o te z przeznaczeniem gastronomicznym). Natomiast mniejsze urządzenia doskonale nadają się do małego baru, jak i również hotelowego bufetu bądź sali konferencyjnej czy bankietowej, w której to niezwykle łatwo można przygotować preferowaną liczbę kostek lodu. Pamiętajmy, że poza wydajnością powinno się także określić odpowiedni rodzaj chłodzenia.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Szukasz sprawdzonej kostkarki do lodu? Warto jest zapoznać się z naszym dość szerokim asortymentem dotyczącym kostkarek gastronomicznych. Nasze maszyny wytwarzają zróżnicowane kształty lodu: kwadratowe bądź okrągłe. W celu wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym konsultantem.

Kostkarki do lodu idealne do kawiarni czy restauracji

Każda restauracja, jak i również kawiarnia bądź inny lokal gastronomiczny, który serwuje klientom zimne dania czy mrożone napoje, powinna być odpowiednio wyposażona w profesjonalne kostkarki do lodu. Jednak ich wybór okazuje się być prawdziwym wyzwaniem, ponieważ uzależniony jest od potrzeb osoby kupującej, a różnią się one od siebie w zależności od charakteru danego lokalu gastronomicznego.

Nasz sklep wyróżnia się najszerszym wyborem tego rodzaju urządzeń licznych wiodących producentów w przystępnych oraz konkurencyjnych cenach. Pamiętajcie, że wybierając u nas kostkarki do lodu z niższej półki warto jest zwrócić uwagę na dostępność pojemnika zapasowego. Bez wątpienia przyda się on w chwilach, gdy zabraknie nam lodu, a będzie potrzebny, żeby serwowany napój smakował.

Oferujemy również kruszarki do lodu, które powinny być profesjonalnym sprzętem na każde dobre ramię. Oferowane przez nas urządzenia zużywają również stosunkowo mało energii, co jest szczególnie ważne dla osób dbających o problem związany z kosztami eksploatacji takiego urządzenia. Bardzo ważnym elementem, o którym wiele firm zapomina, jest zapewnienie odpowiedniej jakości wody, aby nie trzeba było często odkamieniać takich urządzeń. Właściwa konserwacja i pielęgnacja sprzętu pozwoli każdemu, kto kupi taki produkt cieszyć się tak świetnym urządzeniem na dłużej.

Kostkarki do lodu - co jeszcze?

Każdy, kto wybiera u nas kostkarki do lodu powinien również sprawdzić, co mamy do zaoferowania, jeśli chodzi o inne urządzenia związane z podawaniem napojów, takie jak chłodziarki do wina, które można podawać w pojemnikach z lodem w optymalnej temperaturze, aby uchwycić jego zalety smaku. Przy tego rodzaju pojemnikach i innych czynnościach przydatna jest również dobra chłodziarka do napojów, aby napój serwowany z dodatkiem lodu utrzymywał niską temperaturę tak długo, jak to możliwe.

Obsługa naszych urządzeń jest niezwykle prosta. Tak naprawdę wystarczy wlać wodę, która docelowo trafia do specjalnych form, gdzie dochodzi do ich zamrażania. Prezentowane przez nas urządzenia są niezwykle nowoczesne, mają świetny wygląd, a jednocześnie intuicyjną obsługę. 

Dzięki temu urządzenia będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Nasze urządzenia produkują kostki o różnych rozmiarach i kształtach, w tym okrągłe, kwadratowe, a ostatnio bardzo popularne w kształcie stożka. W zależności od kostkarki do lodu niektóre kostki mogą być także puste.