Meble do cukierni - Zakładka O Nas

 

Projektowane i wykonywane przez nas meble cukiernicze i piekarnicze znajdują swoje zastosowanie w stoiskach piekarniczych w dużych sieciach handlowych. Na wyposażeniu cukierni czy piekarni niezbędne są odpowiednie meble sklepowe, które umożliwiają poprawne funkcjonowanie takich obiektów. Podobnie sprawa wygląda w stoiskach piekarniczo-cukierniczych. Oprócz mebli służących do przechowywania i ekspozycji produktów spożywczych, bardzo ważną rolę odgrywają także meble przeznaczone dla klientów. W naszym zakładzie produkcyjnym produkujemy profesjonalne meble cukiernicze i piekarnicze, które od wielu lat sprawdzają się w cukierniach i piekarniach. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala nam tworzyć specjalnie dedykowane meble do sklepów i lokali gastronomicznych.

 

Produkowane przez nas meble do cukierni i piekarni cechują się nie tylko funkcjonalnością, ale również bardzo wysokim poziomem solidności oraz wytrzymałości, dzięki czemu znajdują zastosowanie w codziennym, intensywnym użytkowaniu. W tym celu korzystamy z wysokiej jakości materiałów do produkcji. Naszymi flagowymi produktami są lada piekarnicza PIANO oraz regał piekarniczy VIRTUOSO. Witryna piekarnicza PIANO umożliwia innowacyjną ekspozycję pieczywa, a także wygodną obsługę klientów. Z kolei regał na pieczywo VIRTUOSO pozwala w atrakcyjny sposób eksponować chleb, bułki oraz inne wyroby piekarnicze. Są to sprawdzone rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu punktach gastronomicznych na terenie Polski i Niemiec. Zobacz również gotowe stoisko piekarnicze - stały punkt wyposażenia sklepów piekarniczych, cukierniczych, sklepów mięsnych, kawiarni oraz innych lokali gastronomicznych.

 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat specyfikacji oraz parametrów technicznych poszczególnych produktów, to zachęcamy Cię do zapoznania się z ich szczegółowymi opisami. Zobacz także znacznie więcej naszych propozycji dla cukierni, piekarni oraz sklepów piekarniczo-cukierniczych. Wykonujemy meble sklepowe na wymiar wybrany przez klienta. Profesjonalne meble na wymiar do sklepów i lokali gastronomicznych - bogata oferta dla Twoich potrzeb.

Meble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O NasMeble do cukierni - Zakładka O Nas