Dekorowanie ciast i tortów - zobacz jak to robią najlepsi! [WIDEO]

7 lipca 2017

 

Przygotowywanie oryginalnych wypieków wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów. Niezależnie od tego, czy odbywa się to w profesjonalnej cukierni czy też w domowych warunkach, warto zadbać o dobór właściwego sprzętu. Współcześnie, cukiernicy używają różnego rodzaju akcesoriów cukierniczych, które pozwalają znacząco ułatwić oraz usprawnić pracę przy przygotowywaniu wypieków.

 

Przy codziennej pracy w cukierni świetnie sprawdzają się różnego rodzaju blachy wypiekowe, formy piekarnicze czy ranty cukiernicze, które pozwalają nadać wypiekom odpowiedni kształt. Przygotowywane wypieki można w bardzo bogaty sposób udekorować, w czym pomagają noże cukiernicze, a także wiele innych akcesoriów do dekorowania ciast i tortów.

 

Wypieki można również w elegancki sposób wyeksponować, dzięki czemu przyjemność z ich smakowania będzie jeszcze większa. W tym celu świetnie sprawdzają się patery i inne szklane akcesoria do ekspozycji. Jeżeli chciałbyć podpatrzeć ciekawe pomysły na przygotowywanie i dekorowanie wypieków, to mamy dla Ciebie kilka interesujących materiałów wideo.

 

Zobacz jak można elegancko "pomalować" tort...

 

 

ozdobić torty i ciasta oryginalnymi dodatkami...

 

 

zobacz też jak przygotować pyszne czekoladowe ciasta...

 

 

a tutaj zobaczysz ciekawe, kolorowe torty...

 

 

i na koniec znowu zrobi się czekoladowo...

 

Dekorowanie ciast i tortów - zobacz jak to robią najlepsi! [WIDEO]