Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!

18 stycznia 2018

Sklepy, lokale gastronomiczne i inne obiekty handlowe proponują coraz nowsze rozwiązania w zakresie rozplanowania przestrzeni sklepu. Projektanci i architekci prześcigają się w jeszcze bardziej wyszukanych projektach, które mają za zadanie nie tylko zwiększyć funkcjonalność obiektu i sprawić, żeby poruszanie się po nim było jak najbardziej optymalne dla klientów, ale również zadbać o odpowiedni poziom wizualny sklepu czy lokalu gastronomicznego.

 

Jednak oprócz odpowiednio wykonanego projektu i rozplanowania przestrzeni w obiekcie, należy również wykonać wiele innych kroków. Do prawidłowego funkcjonowania niezbędne są profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Szczególną rolę pełnią urządzenia, które służą do ekspozycji produktów spożywczych. Są to m. in. regały chłodnicze, lady sklepowe czy witryny grzewcze. Warto zadbać o ich odpowiednią jakość, aby idealnie komponowały się z całością sklepu czy lokalu gastronomicznego.

 

Nową jakość niesie za sobą nowa oferta Smart Collection IGLOO. Znajdują się tam nowoczesne rozwiązania dedykowane dla sklepów i obiektów gastronomicznych. Podążając za trendami w zakresie wyposażenia sklepów i gastronomii, stworzono specjalną linię urządzeń, które służą do tego, aby w jak najbardziej efektowny sposób zaprezentować klientom produkty. Są to rozwiązania, które mają za zadanie nie tylko ekspozycję żywności, ale również w jak najwyższym stopniu podkreślać wizerunek obiektu.

 

W skład linii Smart Collection IGLOO wchodzą urządzenia, które są przystosowane do nieszablonowych rozwiązań sprzedażowych, które wykorzystują najnowsze ekologiczne technologie. Pozwalają one zaskakiwać klientów nowoczesnymi oraz kreatywnymi rozwiązaniami, co przekłada się na znacząco zwiększoną sprzedaż. Znajdziesz tutaj regały chłodnicze, witryny do lodów, lady sklepowe oraz całe moduły gastronomiczne.

Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!Nowa jakość, nowe produkty, nowy sklep!