Nowoczesne ekspresy do kawy - zobacz jak działają! [WIDEO]

2 czerwca 2017

 

Kawa to współcześnie jeden z najchętniej wybieranych napojów przez konsumentów. Jest ona doskonała podczas spotkań towarzyskich oraz w wielu innych sytuacjach. Aby jej smak i zapach był zawsze wspaniały, należy zadbać o odpowiednie urządzenia do jej przygotowywania. Na wyposażeniu profesjonalnych lokali gastronomicznych niezbędne są nowoczesne ekspresy do kawy.

 

Ekspresy automatyczne to znaczące ułatwienie w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Są to urządzenia, dzięki którym przygotowywanie kawy jest szybkie, proste i wygodne. Postępujący rozwój nowoczesnych technologii pomaga tworzyć jeszcze bardziej wygodne maszyny do kawiarni, restauracji czy innych obiektów gastronomicznych.

 

Obecnie dostępne na rynku ekspresy do kawy są niezwykle intuicyjne i proste w obsłudze. Wybraliśmy dla Ciebie kilka ciekawych modeli ekspresów do kawy, aby pokazać Ci jak one działają. Wszystkie prezentowane poniżej ekspresy do kawy cechują się eleganckim wyglądem, dzięki czemu sprawdzą się nie tylko w gastronomii, ale także w pomieszczeniach biurowych, a nawet w gospodarstwie domowym.

 

Ekspres do kawy Saeco Lirika Plus:

- duże pojemniki na wodę i kawę,

- wygodna i prosta obsługa,

- niewielkie rozmiary,

- szerokie zastosowanie.

 

 

Ekspres do kawy Saeco Aulika Focus:

- duże pojemniki na kawę, wodę, fusy,

- obsługa jednym przyciskiem,

- przygotowywanie 2 napojów jednocześnie,

- specjalny moduł do przygotowywania mleka.

 

 

Ekspres do kawy Saeco Aulika Mid:

- idealna do kaw mlecznych,

- elegancki wygląd i prosta obsługa,

- przygotowywanie 2 napojów jednocześnie,

- duże pojemniki na kawę, wodę, fusy.

 

 

Ekspres do kawy Saeco Aulika Top:

- gotowa kawa za pomocą jednego przycisku,

- 2 napoje przygotowywane równocześnie,

- duży, cyfrowy wyświetlacz,

- prosta i wygodna obsługa.

 

Nowoczesne ekspresy do kawy - zobacz jak działają! [WIDEO]Nowoczesne ekspresy do kawy - zobacz jak działają! [WIDEO]Nowoczesne ekspresy do kawy - zobacz jak działają! [WIDEO]