Przykuj uwagę klientów jednym ważnym elementem

16 listopada 2017

Chcesz trwale i mocno wbić się w pamięć swoich klientów? Pamiętaj, że czasami wystarczy do tego jeden element. Dzięki niemu możesz zadziałać również na tych, którzy jeszcze Cię nie odwiedzili.

 

Zarówno w gastronomii, jak i w innych dziedzinach handlu niezwykle ważne jest przykucie uwagi potencjalnego klienta. Bardzo dobrze widać to na przykładzie kawiarni czy cukierni. Zastosowanie jednego, ale bardzo wyrazistego i charakterystycznego elementu może zdziałać świetne efekty. Ważne jest, aby element ten był bardzo dobrze wyeksponowany, znajdował się na pierwszym planie, aby od razu skupiał uwagę klientów.

 

W cukierni oraz kawiarni centralnym elementem powinna być duża witryna cukiernicza, w której eksponowane będą ciasta, torty oraz inne drobne produkty. Warto pamiętać o tym, że skoro to właśnie ten element ma przykuwać uwagę klientów, to należy go odpowiednio wykorzystać. Doskonałym pomysłem jest umieszczanie w witrynie najbardziej wykwintnych i eleganckich ciast i tortów - umieszczonych w odpowiednich odstępach, aby podkreślić ich ekskluzywność.

 

 

Witryna cukiernicza znajdująca się w centralnym, najbardziej widocznym punkcie lokalu powinna cechować się odpowiednią jakością. Jej ewentualna awaria lub uszkodzenie może bardzo znacząco skomplikować funkcjonowanie cukierni czy kawiarni. Warto zainwestować więc odpowiednie środki i wybrać solidny sprzęt. Oprócz wyglądu witryny warto przyjrzeć się także jej funkcjonalności, m. in. czy jej czyszczenie nie sprawia problemów.

 

Jeżeli chcesz postawić na jakość i nowoczesność, a jednocześnie na sprawdzone rozwiązanie, to optymalnym rozwiązaniem wydaje się witryna cukiernicza INNOVA, która doskonale sprawdza się w kawiarni i cukierni. Może być stosowana jako pojedyncze urządzenie i stanowić najważniejszy element lokalu. Równie dobrze sprawdza się jako ciąg sprzedażowy. W branży utarło się już powiedzenie - "masz Innovę, masz kawiarnię".

 

Jeżeli chcesz przyciągnąć uwagę zadbaj o jeden kluczowy element. Bardzo często zdarza się, że na tyle absorbuje on uwagę gości lokalu, że może zamasować drobne niedociągnięcia. Potwierdzony jest również fakt, że słodkości z eleganckich witryn cukierniczych wydają się jeszcze smaczniejsze. O to przecież Ci chodzi! :)

Przykuj uwagę klientów jednym ważnym elementemPrzykuj uwagę klientów jednym ważnym elementemPrzykuj uwagę klientów jednym ważnym elementem