Wiosna i lato - sezon sprzedaży lodów

19 maja 2017

 

Kiedy rozpoczyna się prawdziwa wiosna, w gastronomii rozpoczyna się zwiększony sezon sprzedaży lodów. Aby w pełni wykorzystać ten okres, należy wykonać szereg działań, mogących zapewnić satysfakcjonujące wyniki sprzedaży. Jednym z najważniejszych zadań jest odpowiednie wyposażenie lodziarni, cukierni, kawiarni lub innego lokalu gastronomicznego, w którym sprzedaje się lody.

 

Najważniejszym elementem wyposażenia lokalu gdzie w ofercie znajdują się lody, jest profesjonalny konserwator do lodów. Jest to urządzenie, które pozwala Ci nie tylko przechowywać lody w odpowiedniej temperaturze, ale również elegancko je eksponować. Profesjonalne konserwatory i dystrybutory do lodów umożliwiają Ci także wygodną i bezpośrednią sprzedaż lodów gałkowych.

 

W zależności od tego, jakie lody sprzedajesz swoim klientom, powinieneś wybrać do swojego lokalu właściwe urządzenia. W przypadku lodów kręconych (włoskich czy amerykańskich),niezbędne są profesjonalne maszyny i automaty do lodów. Do przygotowywania deserów świetnie sprawdzą się automaty do bitej śmietany oraz inne maszyny cukiernicze.

 

Oprócz profesjonalnych urządzeń do lodów, w dobrze prosperującej cukierni czy lodziarni niezbędne są także odpowiednie akcesoria do lodów. Przy sprzedaży lodów gałkowych należy zadbać o dobór profesjonalnych gałkownic do lodów, a także płuczek do gałkownic, dzięki czemu nakładanie lodów będzie odbywać się szybko oraz komfortowo.

 

Aby we właściwy sposób eksponować oferowane przez Ciebie produkty, potrzebne są eleganckie akcesoria do ekspozycji. W tym celu doskonale sprawdzają się różnego rodzaju stojaki, pojemniki czy dyspensery. Jeżeli chcesz także w elegancki sposób podawać lody i desery lodowe swoim gościom, należy zadbać o wybór profesjonalnych pucharków oraz naczyń do lodów.

 

Sezon wiosenno-letni to doskonała okazja do uzyskania wysokich przychodów ze sprzedaży lodów. Warto jednak odpowiednio przygotować się do tego okresu, co umożliwi Ci umiejętne spożytkowanie tych kilku słonecznych miesięcy.

Wiosna i lato - sezon sprzedaży lodówWiosna i lato - sezon sprzedaży lodówWiosna i lato - sezon sprzedaży lodówWiosna i lato - sezon sprzedaży lodówWiosna i lato - sezon sprzedaży lodówWiosna i lato - sezon sprzedaży lodów