Lubisz przygotowywać drinki? Ucz się od najlepszych

27 października 2016

 

Współcześnie przygotowywanie drinków stało się nie tylko podstawową umiejętnością barmanów. Nie jest to już standardowy proces, jaki można było kiedyś obserwować w barach czu pubach. Obecnie jest to sztuka, której barmani uczą się od swoich mentorów i szlifują latami, aby zachwycać klientów i coraz bardziej podnosić swoje umiejętności. Prowadzone są już warsztaty dla osób, które chciałyby doskonalić swoją wiedzę i nauczyć się nowych, przydatnych informacji.

 

W szczecińskim lokalu 17 Schodów Cocktail Bar gościł w październiku 2016 roku Paweł Rodaszyński. Jest to zwycięzca polskiej edycji prestiżowego konkursu World Class, który wyłania najlepszego barmana w Polsce. Zwycięzca ma prawo startu w międzynarodowych zawodach World Class, w których uczestniczą starannie wyselekcjonowani najlepsi barmani na świecie. Podczas swojej wizyty, Paweł Rodaszyński prowadził warsztaty, podczas których dzielił się swoją wiedzą oraz nabytymi umiejętnościami, a także specjalnie dla gości przygotowywał drinki.

 

Wizyta najlepszego polskiego barmana w szczecińskim lokalu to także powód do dumy dla nas, bowiem 17 Schodów Cocktail Bar to jedna z naszych realizacji. Możecie tam spróbować drinków i koktajli, przygotowywanych według własnych pomysłów i oryginalnej receptury. Centralnym punktem jest podświetlony, 8-metrowy bar, gdzie można do woli wybierać spośród dostępnych trunków. Więcej o tym lokalu możecie przeczytać TUTAJ.

Lubisz przygotowywać drinki? Ucz się od najlepszychLubisz przygotowywać drinki? Ucz się od najlepszychLubisz przygotowywać drinki? Ucz się od najlepszych