Targi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściami

30 marca 2017

 

Jeżeli chcesz umiejętnie prowadzić swój biznes i wprowadzać do niego nowoczesne rozwiązania, to potrzebujesz do tego odpowiednich wzorców. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, a jednocześnie nieustannie podpatrywać nowości i trendy pojawiające się na rynku. W tym celu niezbędny jest ciągły kontakt z otoczeniem branżowym, w czym idealnie pomagają spotkania biznesowe.

 

Na początku marca 2017 roku odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Euroshop w Dusseldorfie. Była to doskonała okazja do skonfrontowania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Targi Euroshop to organizowana cyklicznie impreza, w której spotykają się ze sobą przedsiębiorcy z całego świata. Możliwość kontaktu z wieloma firmami z branży to doskonała okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, a także zawarcia współpracy.

 

Tegoroczne Targi Euroshop w Dusseldorfie były rekordowe. W ciągu kilku dni, zgromadziło się tam ponad 113 000 odwiedzających ze 138 państw. Swoje stoiska zaprezentowało z kolei 2368 wystawców z 61 różnych krajów. Na targach zgromadzili się wystawcy oraz odwiedzający z branży gastronomicznej, handlu detalicznego, marketingu, reklamy, architektury oraz wielu innych dziedzin. W ciągu 50-letniej historii tego wydarzenia, został pobity rekord frekwencji.

 

Wizyta na Targach w Dusseldorfie była dla nas doskonałą okazją do zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami w branży gastronomicznej. Mieliśmy okazję sprawdzić nowe urządzenia do sklepów i gastronomii, a także przekonać się, w jakim kierunku idą trendy związane z wyposażeniem sklepów oraz lokali gastronomicznych. Podczas naszej obecności zebraliśmy także cenne informacje dotyczące projektowania oraz nowoczesnego designu.

 

W czasie Targów Euroshop mieliśmy również okazję do odświeżenia oraz nawiązania kolejnych relacji z naszymi kontrahentami. Zebrana przez nas wiedza i doświadczenie pozwolą nam tworzyć oryginalne rozwiązania dla naszych klientów. Takie wydarzenia jak Targi Euroshop to niesłychanie duża ilość inspiracji potrzebna do pracy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

Targi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściamiTargi Euroshop w Dusseldorfie - inspiracja czerpana garściami