Wiosna i lato - sezon sprzedaży lodów 

 

Kiedy rozpoczyna się prawdziwa wiosna, w gastronomii rozpoczyna się zwiększony sezon sprzedaży lodów. Aby w pełni wykorzystać ten okres, należy wykonać szereg działań, mogących zapewnić satysfakcjonujące wyniki sprzedaży. Jednym z najważniejszych zadań jest odpowiednie wyposażenie lodziarni, cukierni, kawiarni lub innego lokalu gastronomicznego, w którym sprzedaje się lody.

 

Najważniejszym elementem wyposażenia lokalu gdzie w ofercie znajdują się lody, jest profesjonalny konserwator do lodów. Jest to urządzenie, które pozwala Ci nie tylko przechowywać lody w odpowiedniej temperaturze, ale również elegancko je eksponować. Profesjonalne konserwatory i dystrybutory do lodów umożliwiają Ci także wygodną i bezpośrednią sprzedaż lodów gałkowych.

 

W zależności od tego, jakie lody sprzedajesz swoim klientom, powinieneś wybrać do swojego lokalu właściwe urządzenia. W przypadku lodów kręconych (włoskich czy amerykańskich), niezbędne są profesjonalne maszyny i automaty do lodów. Do przygotowywania deserów świetnie sprawdzą się automaty do bitej śmietany oraz inne maszyny cukiernicze.

 

Oprócz profesjonalnych urządzeń do lodów, w dobrze prosperującej cukierni czy lodziarni niezbędne są także odpowiednie akcesoria do lodów. Przy sprzedaży lodów gałkowych należy zadbać o dobór profesjonalnych gałkownic do lodów, a także płuczek do gałkownic, dzięki czemu nakładanie lodów będzie odbywać się szybko oraz komfortowo.

 

Aby we właściwy sposób eksponować oferowane przez Ciebie produkty, potrzebne są eleganckie akcesoria do ekspozycji. W tym celu doskonale sprawdzają się różnego rodzaju stojaki, pojemniki czy dyspensery. Jeżeli chcesz także w elegancki sposób podawać lody i desery lodowe swoim gościom, należy zadbać o wybór profesjonalnych pucharków oraz naczyń do lodów.

 

Sezon wiosenno-letni to doskonała okazja do uzyskania wysokich przychodów ze sprzedaży lodów. Warto jednak odpowiednio przygotować się do tego okresu, co umożliwi Ci umiejętne spożytkowanie tych kilku słonecznych miesięcy.

BLOG

Zadzwonimy do Ciebie!

Zostaw numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

lub zadzwoń
Wojciech 881 964 422
Krystian 881 953 888
Ryszard 790 774 422