Lubisz przygotowywać drinki? Ucz się od najlepszych

 

Współcześnie przygotowywanie drinków stało się nie tylko podstawową umiejętnością barmanów. Nie jest to już standardowy proces, jaki można było kiedyś obserwować w barach czu pubach. Obecnie jest to sztuka, której barmani uczą się od swoich mentorów i szlifują latami, aby zachwycać klientów i coraz bardziej podnosić swoje umiejętności. Prowadzone są już warsztaty dla osób, które chciałyby doskonalić swoją wiedzę i nauczyć się nowych, przydatnych informacji.

 

W szczecińskim lokalu 17 Schodów Cocktail Bar gościł w październiku 2016 roku Paweł Rodaszyński. Jest to zwycięzca polskiej edycji prestiżowego konkursu World Class, który wyłania najlepszego barmana w Polsce. Zwycięzca ma prawo startu w międzynarodowych zawodach World Class, w których uczestniczą starannie wyselekcjonowani najlepsi barmani na świecie. Podczas swojej wizyty, Paweł Rodaszyński prowadził warsztaty, podczas których dzielił się swoją wiedzą oraz nabytymi umiejętnościami, a także specjalnie dla gości przygotowywał drinki.

 

Wizyta najlepszego polskiego barmana w szczecińskim lokalu to także powód do dumy dla nas, bowiem 17 Schodów Cocktail Bar to jedna z naszych realizacji. Możecie tam spróbować drinków i koktajli, przygotowywanych według własnych pomysłów i oryginalnej receptury. Centralnym punktem jest podświetlony, 8-metrowy bar, gdzie można do woli wybierać spośród dostępnych trunków. Więcej o tym lokalu możecie przeczytać TUTAJ.

barman roku

,

przygotowywanie drinków

,

world class bartender