Jak wybrać meble do piekarni-cukierni?

9 marca 2016

Wyposażenie lokalu gastronomicznego to jeden z kluczowych elementów, które decydują o liczbie klientów odwiedzających dany sklep. Szczególne znaczenie ma dobór mebli i urządzeń, które znajdują się w piekarni lub cukierni. Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli piekarniczych i kompleksowego wyposażenia piekarni i cukierni.

Jeśli otwierasz nową piekarnię, cukiernię, bądź szukasz nowych mebli i urządzeń, pomożemy Ci na każdym etapie. Tworzymy własne projekty, dzięki czemu wykonujemy innowacyjne rozwiązania. Produkujemy meble na wybrany przez Ciebie wymiar, abyś mógł je idealnie dopasować do swojego lokalu. Pomożemy Ci w montażu, a w przypadku konieczności naprawy lub renowacji, oferujemy swoje usługi serwisowe.

W otwartej sprzedaży znajdują się nasze produkty, między innymi Witryna piekarnicza PIANO. Masz możliwość wyboru kilku gotowych modeli o różnych rozmiarach, w zależności od Twoich potrzeb. Możesz również zamówić witrynę PIANO na wymiar. Kolejnym z naszych flagowych produktów, który znajdzie zastosowanie na wyposażeniu piekarni, jest Regał piekarniczy VIRTUOSO. Zarówno lada PIANO, jak i regał VIRTUOSO to innowacyjne produkty, jedyne tego typu na rynku.

Oferujemy także szeroki wybór innych urządzeń dla piekarni i cukierni. W naszym sklepie znajdziecie ponad 200 produktów, między innymi witryny i szafy cukiernicze, lady sprzedażowe i wiele innego rodzaju sprzętu i akcesoriów. Posiadamy także magazyn z nowym i używanym sprzętem gastronomicznym, który mieści się kilka kilometrów od Szczecina - w Przecławiu, przy ul. Lipowej 1A.

Chciałbyś skorzystać z usług profesjonalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w produkcji mebli piekarniczych i wyposażeniu gastronomii? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci jak wybrać optymalne rozwiązania w doborze mebli i sprzętu gastronomicznego.

Zapraszamy do zakładkiKontakt.

Jak wybrać meble do piekarni-cukierni?Jak wybrać meble do piekarni-cukierni?Jak wybrać meble do piekarni-cukierni?Jak wybrać meble do piekarni-cukierni?Jak wybrać meble do piekarni-cukierni?