Piece elektryczne

Produktów: 35

Prowadzenie własnego lokalu gastronomicznego wiąże się z koniecznością zagwarantowania klientom możliwości degustowania pysznych, smakowicie przyrządzonych potraw. Naprzeciw potrzebom kulinarnym Twoich klientów wychodzą piece elektryczne znanych marek i producentów.  Dzięki nim przyrządzone w lokalu dania mięsne i warzywne będą smakowały wyśmienicie, prezentując się nienagannie także pod względem wizualnym.  Wspierając osobiste zdolności zatrudnianych przez Ciebie mistrzów kuchni, piece konwekcyjno-parowe wydobędą z przygotowywanych dań to, co w nich najlepsze. Spreparowane za pomocą takiego urządzenia posiłki wyróżniają się niepospolitymi walorami smakowymi przy równoczesnym zachowaniu wartości odżywczych, Wybór najlepszego piekarnika zależy od Ciebie.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Już dziś możesz cieszyć się daniami przygotowanymi zgodnie z wymogami markowych, znanych na całym świecie restauracji. Zapewnią Ci to piece elektryczne, w których przyrządzisz przepyszne potrawy mięsne, ryby, pizzę, zapiekanki i wiele innych posiłków. Szybko i bez zbędnego wysiłku – piekarnik zrobi niemal wszystko za Ciebie.

Funkcjonalne i sprawnie działające piece elektryczne

Nowoczesne piece elektryczne to wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym szybko i łatwo przyrządzisz smaczne i zdrowe dania mięsne oraz warzywne. Wbrew nazwie ich zadanie nie ogranicza się tylko do pieczenia. Dzięki zdolności do efektywnego naparowywania komory mogą one efektywnie zastąpić kuchenki gazowe w gotowaniu, duszeniu i smażeniu potraw. Co więcej, piece konwekcyjno-parowe doskonale sprawdzają się także przy obróbce termicznej oraz blanszowaniu produktów żywnościowych. Piekarnik wyposażono w funkcję pieczenia w niskich temperaturach – przyrządzone w ten sposób dania nie tracą nic ani ze swych walorów smakowych, ani tym bardziej odżywczych. Zakup pieca gastronomicznego jest szczególnie polecany właścicielom piekarni i cukierni. Znakomicie nadaje się on do wypieku chleba, bułek, ciast, ciasteczek i innych słodkości. 

Dostępne w naszej ofercie piece elektryczne łączą w sobie funkcjonalność oraz elegancki, nowoczesny design. Znakomicie komponują się one z aranżacją kuchni, stanowiąc jej element ozdobny. Dzięki szczelnym drzwiom oraz doskonale izolowanym ścianom piekarnik wyróżnia energooszczędność, przejawiająca się w optymalnym zarządzaniu wygenerowaną za sprawą grzałek energią cieplną. Także obsługa urządzenia nie powinna nikomu sprawić najmniejszego problemu. Jego włączania i wyłączania oraz sterowania różnymi funkcjami można nauczyć się bardzo szybko. Taki sprzęt nada przygotowywanym w Twojej restauracji daniom zupełnie nowej jakości.

Korzyści z posiadania pieca elektrycznego

Piec gastronomiczny posiada wiele zalet. Oto niektóre z nich:

  • duża pojemność, możliwość przygotowywania w nich w jednym czasie róznych posiłków;
  • możliwość wyboru różnych modułów grzewczych w zależności od rodzaju przygotowywanego dania;
  • automatyczne chłodzenie i przedgrzew;
  • wyposażenie niektórych modeli w opcję automatycznego startu, pieczenia nocnego oraz nawilżenia manualnego;
  • dotykowe panele sterujące, wyróżniające się bogatą kolorystyką;
  • łatwość czyszczenia komory dzięki wbudowanemu prysznicowi.

Jeśli nie wiesz, jaki piec elektryczny najpełniej  spełni Twoje wymagania, poproś o poradę naszych specjalistów. Z chęcią udzielą Ci oni pomocy w tej sprawie.