Piece elektryczne

Produktów: 53

Gotowanie i pieczenie to Twoja pasja, której poświęcasz mnóstwo czasu i energii? Zapewne Twój talent do przyrządzania smacznych, zdrowych i estetycznie wyglądających posiłków idzie u Ciebie w parze z kompleksowym wyposażeniem kuchni jako Twojego niepodzielnego królestwa. Naprzeciw Twoim potrzebom kulinarnym wychodzą piece elektryczne znanych marek i producentów. Chcesz, aby przygotowane przez Ciebie potrawy kusiły gości niepowtarzalnym smakiem oraz aromatem, zachowując przy tym pełen zestaw walorów odżywczych? Marzy ci się dołączenie do grona mistrzów sztuki kulinarnej? W tym wypadku zakup takiego urządzenia stanie się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wspierając Twoje osobiste zdolności kucharskie, piece konwekcyjno-parowe wydobędą z przygotowywanych dań to, co w nich najlepsze. Rozchodzący się po wszystkich pomieszczeniach domu czy restauracji smakowity zapach pieczonego mięsa czy warzyw sprawi, że nikt nie będzie się mógł oprzeć przyrządzonym przez Ciebie pysznościom. Wybierając najlepszy piekarnik, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Już dziś w swojej domowej kuchni możesz cieszyć się daniami przygotowanymi zgodnie z wymogami markowych, znanych na całym świecie restauracji. Zapewnią Ci to piece elektryczne, w których przyrządzisz przepyszne potrawy mięsne, ryby, pizzę, zapiekanki i wiele innych posiłków. Szybko i bez zbędnego wysiłku – piekarnik zrobi niemal wszystko za Ciebie.

Funkcjonalne i sprawnie działające piece elektryczne

Nowoczesne piece elektryczne to wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym szybko i łatwo przyrządzisz smaczne i zdrowe dania mięsne oraz warzywne. Wbrew nazwie ich zadanie nie ogranicza się tylko do pieczenia. Dzięki zdolności do efektywnego naparowywania komory mogą one efektywnie zastąpić kuchenki gazowe w gotowaniu, duszeniu i smażeniu potraw. Co więcej, piece konwekcyjno-parowe doskonale sprawdzają się także przy obróbce termicznej oraz blanszowaniu produktów żywnościowych. Piekarnik wyposażono w funkcję pieczenia w niskich temperaturach – przyrządzone w ten sposób dania nie tracą nic ani ze swych walorów smakowych, ani tym bardziej odżywczych. A może lubisz samodzielnie wypiekać chleb, bułki, rogaliki czy słodkie ciasteczka? Gwarantujemy, że nie znajdziesz lepszego pomocnika niż piec gastronomiczny. Jeśli włączysz go w wyposażenie swojej kuchni, nigdy więcej nie będziesz musiał już biec wczesnym rankiem po świeże pieczywo do piekarni. Będziesz je miał na miejscu zawsze wtedy, kiedy tylko tego zapragniesz. Jedno urządzenie, a tak wiele możliwości. Nie wahaj się skorzystać choćby z niektórych z nich.

Dostępne w naszej ofercie piece elektryczne łączą w sobie funkcjonalność oraz elegancki, nowoczesny design. Znakomicie komponują się one z aranżacją kuchni, stanowiąc jej element ozdobny. Dzięki szczelnym drzwiom oraz doskonale izolowanym ścianom piekarnik wyróżnia energooszczędność, przejawiająca się w optymalnym zarządzaniu wygenerowaną za sprawą grzałek energią cieplną. Obawiasz się, że obsługa tak zaawansowanego technologicznie urządzenia sprawi Ci ogromny problem? Nic bardziej mylnego. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z piecem konwekcyjno-parowym, jego włączania, wyłączania oraz sterowania różnymi funkcjami nauczysz się intuicyjnie, niemal „od ręki”. Taki sprzęt nada Twojej kuchni zupełnie nowej jakości.

Korzyści z posiadania pieca elektrycznego

Nadal nie jesteś przekonany do zakupu pieca gastronomicznego? W takim razie powinieneś zdać sobie sprawę z ogromnej ilości zalet tego urządzenia. Oto niektóre z nich:

  • duża pojemność, możliwość przygotowywania w nich w jednym czasie róznych posiłków;
  • możliwość wyboru różnych modułów grzewczych w zależności od rodzaju przygotowywanego dania;
  • automatyczne chłodzenie i przedgrzew;
  • wyposażenie niektórych modeli w opcję automatycznego startu, pieczenia nocnego oraz nawilżenia manualnego;
  • dotykowe panele sterujące, wyróżniające się bogatą kolorystyką;
  • łatwość czyszczenia komory dzięki wbudowanemu prysznicowi.

Jeśli nie wiesz, jaki piec elektryczny najpełniej  spełni Twoje wymagania, poproś o poradę naszych specjalistów. Z chęcią udzielą Ci oni pomocy w tej sprawie.