Piece konwekcyjno-parowe

Produktów: 81

Jeśli szukasz pieca do swojej gastronomii, to koniecznie skorzystaj z naszej oferty i zamów piec konwekcyjno-parowy. Proponowane przez nas piece konwekcyjno-parowe umożliwiają gotowanie, pieczenie, grillowanie oraz duszenie. Wszystkie potrawy, które przyrządzisz w polecanych przez nas urządzeniach, zachowują swoje właściwości, bogaty smak oraz wyjątkowy aromat. Piece konwekcyjno-parowe, które znajdziesz w naszym podstawowym asortymencie produktowym, umożliwiają jednoczesne przygotowywanie kilku różnych posiłków. Dzięki temu, personel zatrudniony w Twojej kuchni nie musi oczekiwać na wyjęcie potrawy z pieca, aby przyrządzić kolejne danie dla zgromadzonych na sali gości. Polecane przez nas piece są przystosowane do przygotowywania różnego rodzaju dań z ryb, mięs, warzyw, a także umożliwiają wstępną obróbkę cieplną konkretnej potrawy.

czytaj więcej

Filtry i Kategorie

Nowoczesne piece konwekcyjno-parowe umożliwiają Ci bezproblemowe przygotowywanie wielu dań. Dzięki temu możesz poszerzyć grono klientów korzystających z usług Twojego lokalu gastronomicznego. Krótki czas przyrządzania potraw, bez narażania ich na przypalenie czy też nie dopieczenie, pozwala na sprawne wydawanie posiłków, zarówno dla pojedynczych gości, jak i w trakcie organizowania przyjęć okolicznościowych. Polecane przez nas piece konwekcyjno-parowe są zabezpieczone przed szybką utratą ciepła, a także ryzykiem gwałtownego spadku temperatury. Odpowiednio zaprojektowana komora jest wyposażona w oświetlenie wewnętrzne, które umożliwia swobodne monitorowanie procesu obróbki cieplnej każdego dania. Zabezpieczona przed uszkodzeniem, pękaniem oraz działaniem wysokich temperatur szyba jest łatwa do czyszczenia i nie wymaga polerowania. Tym, co przemawia za zakupem tego typu sprzętu, jest możliwość wyboru zaawansowanego technologicznie urządzenia, posiadającego wiele przydatnych funkcji.

Doskonałej jakości piece konwekcyjno-parowe dla gastronomii

Polecane przez nas piece konwekcyjno-parowe są urządzeniami bez których nie sposób prowadzić lokal restauracyjny. To urządzenia, które powinny stanowić wyposażenie Twojej profesjonalnej kuchni. Jeśli poszukujesz odpowiedniego modelu pieca konwekcyjno-parowego, to warto jest skorzystać z naszej zróżnicowanej oferty urządzeń, w której znajdują się takie sprzęty jak:

  • piec gazowy,
  • piec elektryczny,

Odpowiedni generator pary w oferowanych przez nas urządzeniach wpływa także na jakość serwowanych potraw, które są, nie tylko zdrowsze i delikatniejsze w smaku, ale zachowują również swój naturalny aromat. W modelach oferowanych przez nas pieców konwekcyjno parowych można znaleźć te, wyposażone w nowoczesne generatory pary, umożliwiające przygotowanie dań bez potrzeby używania tłuszczu. Bogaty asortyment produktów, znajdujący się w naszym sklepie, pozwala na wybór takiego urządzenia, które najbardziej odpowiada rodzajowi działalności prowadzonej przez klienta.

Odkryj zalety pieca konwekcyjno-parowego

Warto skorzystać z możliwości, jakie daje posiadanie pieca konwekcyjno-parowego. To sprzęt, który jest, nie tylko łatwy w obsłudze, ale również zapewnia możliwość wyboru odpowiedniego trybu pracy. Wbudowane funkcje mogą rozpoznawać wielkość, rodzaj i stan produktów, a także dostosowywać dopływ energii do aktualnych potrzeb Twojego lokalu restauracyjnego. W polecanych przez nas piecach konwekcyjno - parowych znajdziesz także przydatną funkcję równomiernego rozprowadzania ciepła oraz funkcję autoczyszczenia. To urządzenia, które powinny znaleźć się, nie tylko w gastronomii, ale również w sklepach i punktach handlowych oferujących gorące posiłki.